Gheorghe Marian Cristescu zwycięzcą plebiscytu „Tata w koronie”

Udostępnij artykuł
Z okazji Dnia Ojca poinformowano, że prezes Polskiego Holdingu Hotelowego, jako pierwszy hotelarz w historii otrzymał to wyróżnienie za szczególną postawę w czasie epidemii koronawirusa.

Gheorghe Marian Cristescu wygrał plebiscyt na Tatę w Koronie organizowany przez magazyn „Mamo, to ja”. Ta wygrana jest wyrazem uznania pracy całego zespołu Polskiego Holdingu Hotelowego, który w tym trudnym czasie solidarnie i z zaangażowaniem pracował walcząc z pandemią. Gheorghe Marian Cristescu prywatnie tata dwóch córeczek – 5-letniej Aurelii i 12-letniej Amelki jako pierwszy hotelarz w historii zwyciężył w tym plebiscycie.

Prezes Cristescu jako pierwszy hotelarz w Polsce wraz z zespołem udostępnił swoje placówki pro bono dla medyków w czasie epidemii, aby mogli w nich bezpiecznie odpocząć. Utworzył fundację mającą finansować noclegi dla służb medycznych w całej Polsce. Dzięki niej personel m. in. z Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie mógł skorzystać z pobytu w Courtyard by Marriott Warsaw Airport i w ten sposób zregenerować siły po wyczerpujących godzinach pracy w szpitalu. Kilka z obiektów przedsiębiorca przeznaczył również na izolatoria.

Ogromna wrażliwość Prezesa Cristescu na trudną sytuację służby zdrowia i potrzeby innych – Prezes mocno angażuje się także we wsparcie Instytutu Matki i Dziecka oraz pomoc dla dzieci z domów dziecka – są ze wszech miar warte wyróżnienia i stąd ta wygrana!

ŚWIAT HOTELI: kwiecień-maj 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.06.2020
Aktualizacja: 23.06.2020