Grano Apartments Old Town otwarte

Apartamenty w kompleksie Grano Residence zlokalizowane są tuż przy gdańskiej starówce, na Wyspie Spichrzów. Goście mogą korzystać z udogodnień znajdujących się w sąsiednim Hotelu Grano, którego otwarcie nastąpiło w maju br.

Grano Apartments Old Town to część gdańskiej sieci obiektów turystycznych Grano Hotels. Należą do niej również trzygwiazdkowy Hotel Number One i zlokalizowany przy nim kompleks Grano Apartments Nowa Motława oraz czterogwiazdkowy Hotel Grano. Wszystkie znajdują się na Wyspie Spichrzów.

ŚWIAT HOTELI czerwiec-lipiec 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Goście nowego obiektu Grano Hotels mogą korzystać z oferty udogodnień dostępnych w sąsiednim Hotelu Grano – strefy SPA z sauną i jacuzzi, basenu czy autorskiej restauracji Młyn serwującej dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Korzystający z noclegów w kompleksie będą mogli równie swobodnie korzystać z udogodnień zlokalizowanych w pobliskim Hotelu Number One, w którym również zaprojektowano strefę SPA, basen i restaurację Mamma Mia Zielona Pietruszka. Grano Apartments Old Town wyróżnia także dostęp do recepcji czynnej całą dobę, która gwarantuje podróżnym wygodę.

Do dyspozycji osób korzystających z lokali pozostaje aneks kuchenny, który pozwala na samodzielne przygotowanie posiłków. W obiekcie można skorzystać także z pobytów z wyżywieniem.

Nasz nowy obiekt to połączenie luksusowego noclegu z atrakcyjną lokalizacją. Gościom oferujemy rzadko spotykaną możliwość pobytu w apartamentach w wysokim standardzie, wyposażonych w aneks kuchenny, a jednocześnie z dostępem do prestiżowej strefy SPA, która pozwoli w pełni zrelaksować się podczas wyjazdu urlopowego bądź podróży służbowej – mówi Arkadiusz Skobrosz, dyrektor generalny Hotelu Grano.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.