Green Mountain z hotelowym Oskarem

Udostępnij artykuł
W ramach 26. edycji prestiżowego konkursu World Travel Awards, zwanego też hotelowymi Oscarami, Green Mountain Hotel & Apartments, należący do grupy Górskie Resorty, został wyróżniony w kategorii najlepszych apartamentów w Polsce.

Kompleks zlokalizowany w Karpaczu, mimo że działa dopiero od około pół roku, już został dostrzeżony przez międzynarodowe jury. Położony w otoczeniu zieleni Karkonoskiego Parku Narodowego składa się z pięciogwiazdkowego hotelu z luksusową strefą spa & wellness i pierwszym w regionie Salonem Dr Irena Eris Beauty Partner oraz z siedem budynków apartamentowych, oferujących komfortowy wypoczynek dla rodzin z dziećmi, zewnętrzny basen oraz włoską Restaurację Albero.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie RH2019banner.png

Eksperci oceniali obiekt pod kątem jakości świadczonych usług, wygody, innowacyjności oraz opinii gości. W zestawieniu Green Mountain Hotel & Apartments w Karpaczu wyprzedził m.in. aparthotele warszawskie i krakowskie. 

World Travel Awards to międzynarodowy konkurs, który od 1993 roku nagradza najlepsze podmioty z branży turystycznej w swojej kategorii. Podczas uroczystej gali na Maderze rozdano europejskie wyróżnienia m.in. hotelom, liniom lotniczym i kolejowym oraz wypożyczalniom samochodów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 25.06.2019
Aktualizacja: 26.06.2019