Grupa Accor rozszerza działalność w regionie Bałkanów

Udostępnij artykuł
Właścicielem powstającego w Albanii hotelu Novotel jest albańska firma Bolv-Oil Group. Planowane otwarcie nastąpi w 2021 roku. To pierwszy obiekt, który będzie działał pod marką należącą do Grupy Accor w tym kraju.

Hotel Novotel Tirana zaoferuje 130 pokoi. Dodatkowo ponad 7 tys. mkw. przestrzeni wypoczynkowej i biznesowej. Na wyposażeniu znajdzie się sześć sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 430 mkw. Do dyspozycji będzie także liczące blisko 350 mkw. spa i centrum wellness o wielkości 120 mkw. oraz restauracja. Franczyzobiorcą marki jest Bolv-Oil Group – jedno z największych przedsiębiorstw sektora paliwowego w kraju.

Pierwszy hotel w Albanii, z którym rozpoczynamy współpracę jako Grupa Accor, to ważny krok w rozwoju naszej oferty w regionie południowo-wschodniej Europy. Dlatego tym bardziej cieszymy się na możliwość działania z Bolv-Oil Group, właścicielem obiektu i solidnym partnerem cieszącym się dużym zaufaniem w kraju. Dzięki kooperacji podmiotów gwarantujących najwyższą jakość, zapewnimy wszystkim odwiedzającym Tiranę w celach turystycznych czy biznesowych nowy wymiar hotelarstwa. Frank Raul, head of development Accor Eastern Europe

>>> HOT NEWS: AMARO OTWIERA RESTAURACJĘ W ZAKOPANEM <<<

Tirana jest miastem, które rozwija się w szybkim tempie, dlatego przyjezdni szukają hoteli gwarantujących wysokiej jakości usługi. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Grupą Accor, która jest znana z doskonałych rozwiązań w sektorze hotelarskim i usług cenionych przez turystów. Dzięki cennemu wsparciu Accor będziemy mogli zagwarantować gościom hotel o wysokim standardzie i jakości świadczonych usług. Wierzymy, że wysoka jakość jest gwarantem sukcesu w przyszłości, dlatego marka Novotel jest najlepszym wyborem dla pierwszego naszego hotelu w Tiranie.

Olsi ÇUKAJ, wiceprezes Bolv-Oil GroupTirana jest turystycznym i biznesowym sercem Albanii, które cały czas się rozwija. Nowy hotel powstaje w atrakcyjnej lokalizacji – tuż przy jednej z głównych ulic stolicy Albanii, która łączy miasto z portem, lotniskiem i głównymi miastami w kraju. Dodatkowo centrum stolicy jest oddalone o zaledwie 3 km, a promieniu 100 m powstaje duże rondo. Pozwoli ono podróżującym na skomunikowanie z całym miastem. Dzięki niemu, Novotel Tirana będzie doskonałą propozycją dla wszystkich przyjezdnych w celach biznesowych, jak i turystycznych. Co więcej, obiekt będzie wyróżniał się wyjątkowymi i nowoczesnymi walorami architektonicznymi.

Hotel będzie łatwo rozpoznawalny dzięki jasnemu oświetleniu fasady budynku. W górnej części obiektu znajdzie się wielofunkcyjna strefa dla gości przeznaczona do konferencji, eventów i wystaw, które będą stanowiły połączenie hotelu z biurowcem znajdującym się tuż obok. Co więcej, wystrój hotelu Novotel Tirana dzięki nawiązaniu do tradycyjnych motywów albańskich zapewni oryginalne i niepowtarzalne wrażenia z pobytu.

Olsi ÇUKAJ, wiceprezes Bolv-Oil GroupPlanowany termin otwarcia hotelu to 2021 rok. Tirana to stolica i największe miasto Albanii położone nad trzecma rzekami: Lana i Erzeni. Najsłynniejszym zabytkiem jest Meczet Ethema Beja. Inne ważne obiekty kulturalne to Teatr Narodowy oraz Teatr Opery i Baletu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 20.11.2019
Aktualizacja: 20.11.2019