Grupa Dobry Hotel i Moxy Warsaw Praga wyróżnieni przez m.st. Warszawę

Udostępnij artykuł

Uroczysta gala odbyła się w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie. Nagrodę dla Grupy Dobry Hotel i hotelu Moxy Warsaw Praga odebrała dyrektor sprzedaży Magdalena Kamecka. Wyróżnienie Miasta Stołecznego Warszawy to główną nagrodą w konkursie Edu Employer 2023 – Pracodawca Przyjazny Szkołom Zawodowym.

EDU EMPLOYER 2023

Podczas wydarzenia Magdalena Kamecka przekazała uczestnikom kilka słów od nieobecnej na gali kapitan hotelu Katalin Vajdy:

W pracy hotelarza najważniejsza jest PASJA, która wyraża się w naszym zaangażowaniu, otwartości na innego człowieka, elastyczności, tolerancji, pracowitości i rzetelności. To dzięki PASJI codzienne obowiązki nie są tylko nudną powinnością, ale czymś co nas interesuje i ekscytuje. Dlatego tak ważne jest abyśmy my – pracodawcy, nauczyciele, rodzice – potrafili w młodych ludziach te pasję odnajdywać, inspirować i motywować. Chcemy pokazywać Wam, że nasza praca potrafi być świetną przygodą, oknem na świat, drogą do rozwoju zawodowego i osobistego.

Grupa Dobry Hotel i hotel Moxy Warsaw Praga zostali zgłoszeni do konkursu przez Zespół Szkół nr 11 im. Władysława Grabskiego w Warszawie, z którym na co dzień współpracuje Moxy Warsaw Praga przyjmując uczniów na praktyki. To właśnie w tym hotelu – jak mówił dyrektor zespołu Jan Grądzki  – młodzi ludzie mogą zdobywać doświadczenie, wiedzę i w praktyce doskonalić swoje umiejętności.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

O Edu Employer 2023

Konkurs organizuje miasto stołeczne Warszawa, odbywa się on po patronatem Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Przewodniczącą kapituły przyznającej nagrody i wyróżnienia jest wiceprezydent stolicy Renata Kaznowska. Kapitułę tworzą organizacje biznesowe, zrzeszające pracodawców i samorządowcy.

Jak podczas gali mówiła wiceprezydent  Renata Kaznowska ten konkurs jest ważny, bo „włącza pracodawców w procesy edukacyjne, rozwija tak ważne szkolnictwo zawodowe, buduje więzi i współpracę pomiędzy uczniami, samorządem, a przyszłymi miejscami pracy uczniów szkół zawodnych. To dzięki pracodawcom otwierającym się na uczniowskie praktyki młodzi ludzie dostają szansę na zdobycie umiejętności i doświadczenia, a niekiedy już podczas nauki odnajdują przyszłe miejsce pracy. Dzięki takiemu podejściu wszyscy są wygrani – uczniowie, przedsiębiorcy, nauczyciele, system edukacji!”

Źródło: Grupa Dobry Hotel

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 28.03.2024
Aktualizacja: 28.03.2024