Hampton by Hilton Białystok otwarty

Udostępnij artykuł

2 marca br. nastąpiło otwarcie pierwszego hotelu sieci Hilton w stolicy Podlasia. Trzygwiazdkowy Hampton by Hilton Białystok wybudowany został przez Rogowski Development, a zarządzany jest przez VHM Hotel Management.

Hampton by Hilton Białystok zespół
Hampton by Hilton Białystok – zespół

Hampton by Hilton Białystok zajmuje pięciopiętrowy budynek. Oferuje 122 pokoje. Sale konferencyjne, restaurację à la carte, a także bar, studio fitness i podziemny parking.

Wnętrza zaprojektowano w nowoczesnym i jasnym stylu, zgodnie z trendami łączenia przestrzeni do pracy i wypoczynku. Delikatne akcenty dekoracyjne nawiązują do najciekawszych zabytków Białegostoku, a także przyrodniczej i kulturowej różnorodności regionu.

Otwarcie pierwszego hotelu naszej sieci na Podlasiu niezmiernie nas cieszy. Jest to dla nas potwierdzenie, że wypracowany przez markę Hilton model współpracy budzi zaufanie na rynku. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań, by nowy hotel w Białymstoku spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości – powiedział Daniel Sobkowiak, dyrektor generalny hotelu.

Jesteśmy dumni, że hotel Hampton by Hilton Białystok, obok Hampton by Hilton Old Town Gdańsk, a także Hampton by Hilton Olsztyn, dołączy do portfolio obiektów marki Hilton zarządzanych przez VHM Hotel Management. Tym bardziej że jest to nasze trzecie otwarcie hotelu w dobie pandemii – dodał Wojciech Popis, wiceprezes zarządu VHM HM.

Przynależność do sieci Hilton

Hampton by Hilton Białystok uczestniczy w programie Hilton Honors®, wielokrotnie nagradzanym programie lojalnościowym dla 18 różnych marek hotelowych Hilton. Członkowie programu Hilton Honors, dokonujący rezerwacji za pośrednictwem preferowanych kanałów Hilton, mają dostęp do natychmiastowych korzyści, w tym elastycznego rozliczenia należności za noclegi. Mogą wybrać niemal dowolną kombinację punktów i pieniędzy na rezerwację. Mają także ekskluzywną zniżkę, której nie można znaleźć nigdzie indziej, a także bezpłatne Wi-Fi. Uczestnicy programu korzystają również z popularnych narzędzi cyfrowych dostępnych wyłącznie za pośrednictwem wiodącej w branży aplikacji mobilnej Hilton Honors. W niej członkowie programu Hilton Honors mogą się zameldować, wybrać pokój, a także uzyskać dostęp do niego za pomocą klucza cyfrowego DIGITAL KEY.

Hampton by Hilton Białystok pokój

Źródło: Hilton

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 03.03.2022
Aktualizacja: 03.03.2022