Hampton by Hilton Białystok – wkrótce otwarcie

Udostępnij artykuł

Inwestorem jest Rogowski Development, a firmą zarządzającą VHM Hotel Management. Hampton by Hilton Białystok znajduje się w historycznej dzielnicy miasta.

Hampton by Hilton Białystok
Hampton by Hilton Białystok

Hotel zaoferuje 122 pokoje, pięć sal konferencyjnych, całodobową salę fitness, parking, restaurację oraz otwarty przez całą dobę bar. Dzięki bliskości takich miejsc jak Pałac Branickich, Rynek Kościuszki, Park Planty czy Opera i Filharmonia hotel będzie odpowiedni dla osób podróżujących w celach turystycznych.

Będzie to trzeci Hampton by Hilton zarządzany przez VHM Hotel Management. Zaraz po Hampton by Hilton Gdańsk Old Town, a także Hampton by Hilton Olsztyn. Jedynym hotelem spoza marki Hilton w portfolio spółki pozostaje Holiday Inn Dąbrowa Górnicza.

Jako największa grupa deweloperska na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Białymstoku oraz regionie podlaskim, dostrzegliśmy ogromną szansę związaną z wprowadzeniem międzynarodowej marki hotelarskiej do Białegostoku – mówił w ubiegłym roku Radosław Rogowski, wiceprezes Rogowski Development. – Cieszymy się, że możemy realizować nasz pierwszy projekt hotelowy z Hiltonem. Wykorzystując nasze ponad 30-letnie doświadczenie w budowie nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Nie możemy się doczekać powitania pierwszych gości hotelowych, które nastąpi jeszcze w tym roku.

Hampton by Hilton Białystok wnętrza

O Rogowski Development

Rogowski Development jest liderem na rynku developerskim w Białymstoku i jedną z najważniejszych firm na rynku warszawskim, gdzie realizuje zaawansowane i innowacyjne projekty mieszkaniowe i mieszkalno-użytkowe. Celem firmy jest tworzenie funkcjonalnych, przyjaznych i estetycznych domów. Grupa koncentruje się na zrównoważonym planowaniu, aby zapewnić komfort życia i codziennej rozrywki. Od 20 lat jest zaufanym dostawcą doskonałych domów.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 24.02.2022
Aktualizacja: 11.01.2023