Hampton by Hilton Warsaw Airport w galerii sławy

Udostępnij artykuł
Po raz piąty z rzędu, należący do Polskiego Holdingu Hotelowego, Hampton by Hilton Warsaw Airport otrzymał certyfikat jakości TripAdvisor. Wyróżnienie „Certificate of Excellence” jest przyznawane obiektom, które regularnie otrzymują dużą liczbę pozytywnych recenzji w serwisie. Kolejne wyróżnienie zapewniło Hamptonowi miejsce w Galerii Sławy TripAdvisor. Ponadto, już siódmy raz hotel otrzymał najwyższy możliwy wynik „Outstanding” w audycie jakości sieci Hilton.

– Wysoka jakość leży w DNA naszego hotelu – mówi Łukasz Karpiński, dyrektor hotelu. – Zaledwie kilka procent hoteli na świecie trafia do galerii sław TripAdvisor, dlatego szczególnie miło jest znaleźć się w tym zaszczytnym gronie.

Od otwarcia w 2013 roku, hotel otrzymuje bardzo wysokie oceny nie tylko od gości, ale także osiąga wybitne wyniki w audytach jakości sieci Hilton.

Trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany przy lotnisku Chopina posiada 116 pokoi. W hotelu znajduje się także restauracja i bar serwujący przekąski 24 godziny na dobę oraz sala konferencyjna, sala fitness i work zone.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 31.07.2019
Aktualizacja: 31.07.2019