Harmony Polish Hotels – zmiany w zarządzie i nowy obiekt w szeregach

Udostępnij artykuł
8 kwietnia w Hotelu Warszawa w Augustowie, podczas wiosennej Rady Hoteli Fundacji Harmony Polish Hotels na przewodniczącego został wybrany Andrzej Dowgiałło, wiceprzewodniczącą została Bożenna Gast, która pełnić będzie tę funkcję z Witoldem Kisała. Powołany został również zarząd siódmej kadencji w składzie: Krzysztof Jędrocha – który po raz kolejny został prezesem, Andrzej Burkiewicz, Elżbieta Lendo, Olaf Makiewicz, Agnieszka Radzikowska, Radosław Suwała. W poczet członków przyjęty został również nowy obiekt – Hotel Traugutta3 z Białegostoku.

– To oczywiście zaszczyt móc kierować tak dynamiczną grupą hoteli, która niezmiennie wspiera się nawzajem ale również buduje pozytywny wizerunek marki Harmony Polish Hotels i polskiego hotelarstwa. I na tym będziemy koncentrować się podczas nowej kadencji zarządu – powiedział Krzysztof Jędrocha, prezes Fundacji. – Dla nas ogromne znaczenie ma partnerska współpraca, rzetelność w biznesie,  ale także szacunek dla lokalnej kultury, historii oraz społeczności. Chcielibyśmy aby nasza Grupa rozwijała się o kolejne hotele, które wpisują się w naszą filozofię działania. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowy Hotel Traugutta3 będzie gwarantem samych pozytywnych emocji na jakie w hotelach Harmony Polish Hotels mogą liczyć nasi goście  – dodał.

Fundacja Harmony Polish Hotels, która od 1997 r. integruje i wspiera polskie hotele niezależne, w ostatnim czasie zmieniła nazwę, by pod wspólną marką o wysokiej reputacji być wsparciem dla hoteli w budowaniu silnej pozycji na rynku, a dla gości gwarantem zaufania i unikalnego doświadczenia pobytu.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.