Holiday Inn Warsaw City Centre: Union Investment rozszerza współpracę z Avison Young

Udostępnij artykuł
Hotel został pozyskany przez Union Investment Real Estate GmbH w styczniu 2018 roku. Avison Young było początkowo odpowiedzialne za doradztwo techniczne po stronie inwestora podczas końcowego etapu budowy, jak i podczas samego odbioru obiektu. Aktualnie inwestor rozszerza współpracę z firmą o techniczny nadzór właścicielski nad utrzymaniem obiektu i zarządzanie realizowanymi w nim projektami technicznymi.

Warszawski hotel ma do dyspozycji gości 256 pokoi oraz nowoczesne przestrzenie konferencyjne. Lobby natomiast reprezentuje koncept „open lobby” wprowadzony w swoich obiektach przez IHG, łączący recepcję, strefę odpoczynku, restaurację w jedną wspólną przestrzeń swobodnego spędzania czasu.

Za prace zespołu doradztwa technicznego Avison Young przy tym projekcie będzie ponownie odpowiadał Grzegorz Kaleta – Director of Hotel Advisory and Technical Advisory, doświadczony dyrektor techniczny, który zarządza kilkoma hotelami znajdującymi się w prestiżowych lokalizacjach w całej Polsce.

Holiday Inn Warsaw City Centre, to obok Radisson Blu w Krakowie i Radisson Blu we Wrocławiu oraz Hampton by Hilton w Warszawie, kolejna nieruchomość w Polsce należąca do Union Investment, którą Avison Young wspiera usługami doradztwa technicznego.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.04.2019
Aktualizacja: 19.04.2019