Hotel Brzoza otworzy spa

Udostępnij artykuł

Początkowo inwestor planował otwarcie kompleksu na początek maja, ale już wiadomo, że termin ten może przesunąć się z powodu opóźnień w pracach wykończeniowych. W skład zaplecza spa wejdą m.in.: basen ze strefą leżakową, jaccuzzi i gabinety masażu. Niedawno dla gości udostępniono już saunę i siłownię. Na urządzenie kompleksu spa zagospodarowane zostały zarówno istniejące pomieszczenia hotelu, jak i nowy segment, który specjalnie dobudowano.
Czterogwiazdkowy hotel Brzoza oferuje 80 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami, telewizją satelitarną, telefonem, mini barkiem oraz dostępem do internetu. W skład obiektu wchodzą także: restauracja z trzema salami ,w których organizowane są przyjęcia weselne i okolicznościowe na 50,120 i 400 osób oraz zaplecze konferencyjne (cztery sale na łącznie 520 osób) i część rozrywkowa (wypożyczalnia rowerów, bilard, tenis stołowy). Ponadto w ramach hotelu działa ośrodek jazdy konnej Gracja. W ośrodku prowadzona jest nauka jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych, nauka skoków przez przeszkody, a także prawidłowego obchodzenia się z końmi i ich pielęgnacji. Broza organizuje również pobyty integracyjne dla firm.
Z danych Ministerstwa Sportu i Turystyki wynika, że w miejscowości Broza działa jeszcze jednogwiazdkowy motel „Pod Kominkiem”. W całym województwie kujawsko-pomorskim funkcjonuje równo 100 hoteli, w tym: jeden pięciogwiazdkowiec (Bohema w Bydgoszczy), 10 czterogwiazdkowych, najwięcej, bo 44 – trzygwiazdkowych oraz 39 dwu- i sześć jednogwiazdkowców.

Opublikowano: 02.04.2010
Aktualizacja: 02.04.2010