Hotel Europa zaprasza na kolejną edycję kolarskiego święta

23 czerwca br. w Starachowicach odbędą się Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w Kolarstwie Szosowym ze startu wspólnego. Imprezie będzie towarzyszyć III Starachowicka Strzała, zawody dla amatorów na rowerach szosowych oraz górskich. Kolarskie Miasteczko z biurem zawodów, startem i metą wyścigów, ponownie znajdą się przy Hotelu Europa Starachowice Business & Spa. Nasze media – czasopismo Świat Hoteli i portal Horecanet.pl – po raz kolejny, objęły patronat nad naszym wydarzeniem.

Impreza organizowana przez ekipę Poland Bike w 2018 roku była zdaniem kolarzy z całej Polski prawdziwym hitem. Pod względem sportowym i organizacyjnym. Ubiegłoroczne Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w Kolarstwie Szosowym ze startu wspólnego oraz towarzysząca im II Starachowicka Strzała przyciągnęły do Starachowic blisko 600 kolarzy. Gościem specjalnym był Zenon Jaskuła, medalista igrzysk olimpijskich, trzeci kolarz Tour de France.

Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport odbędą się na czterech dystansach: 23 km, 63 km, 93 km i 123 km, natomiast uczestnicy Starachowickiej Strzały będą mieli do przejechania 23 lub 63 km.

Szczegóły:
www.mpszosa.polandbike.pl

 

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.