Hotel H15 Boutique wyróżniony!

Udostępnij artykuł

Projekt wnętrza pięciogwiazdkowego Hotelu H15 Boutique przy ul. Poznańskiej w Warszawie – zarządzanego przez Grupę Dobry Hotel – otrzymał wyróżnienie podczas V edycji Art in Architecture Festival 2023. Jury wyróżniło architektkę wnętrz Mariolę Tomczak oraz artystkę Ritę Zimmermann. Gala wręczenia nagród odbyła się w Narodowej Galerii Sztuki „Zachęta” w Warszawie.

Aleksandar Zivković – dyrektor Hotelu H15 Boutique

Dziękuję serdecznie za to niezwykłe wyróżnienie, które przyznano H15 Boutique Hotel. To miejsce, w którym historia i współczesność splatają się w wyjątkowy sposób. Dajemy naszym Gościom możliwość zanurzenia się w historii i czerpania z nowoczesności. Nasze starannie wykończone apartamenty to nie tylko przestrzenie odpoczynku, ale też miejsca, gdzie sztuka staje się integralną częścią pobytu – mówił odbierając wyróżnienie Aleksandar Zivković – dyrektor Hotelu H15 Boutique.

Projekt H15 wyróżnia się nie tylko wyjątkową estetyką, ale przede wszystkim mistrzowskim połączeniem funkcjonalności i sztuki w przestrzeni hotelowej. Architektura podkreśla unikalność hotelu tworząc harmonię pomiędzy designem a praktycznością, historią i nowoczesnością. Łącząc funkcjonalność z estetyką Hotel H15 Boutique nie tylko oferuje komfortowe warunki pobytu, ale także przenosi Gości w fascynującą podróż przez świat sztuki kolażu. Inwestor hotelu wykazał się wizją i zaangażowaniem w kreowanie niezwykłego miejsca, które nie tylko spełnia oczekiwania podróżnych lecz staje się samą sztuką – podkreślał juror konkursu i członek kapituły nagrody Ivo Nikić.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli wrzesień-październik 2023

Pięciogwiazdkowy H15 Boutique Hotel – usytuowany w ścisłym centrum Warszawy, w zabytkowej kamienicy z XIX wieku – to 47 nowoczesnych, starannie wykończonych pokoi i apartamentów. To jeden z nielicznych budynków stolicy, który ocalał po bombardowaniach podczas Powstania Warszawskiego. H15 Boutique to miejsce umiejętnie łączące historyczne wnętrza z nowoczesną sztuką, w postaci autorskich kolaży Rity Zimmermann, które nadają wnętrzom współczesnego, oryginalnego charakteru, unikatowego w skali kraju. Dzieła wypełniające niemal każdą hotelową przestrzeń – inspirowane znanymi fotografiami – stały się spójną kreacją mariażu historii z nowoczesnością. Sztuką Goście mogą cieszyć się nie tylko we wspólnych przestrzeniach, ale także w pokojach, gdzie zostają z nią „sam na sam”, mogąc ją celebrować w zaciszu.

H15 Boutique Hotel

Grupa Dobry Hotel konsekwentnie stawia na budowanie portfolio w oparciu o hotele nietuzinkowe, dostarczające wyjątkowych wrażeń, których przestrzeń kształtuje najwyższej jakości sztuka. Tym bardziej jesteśmy dumni, że kolejny nasz hotel, warszawski H15 Boutique przy ul. Poznańskiej 15, został doceniony przez kapitułę Art in Architecture Festival – dodaje Marzena Szawarska-Niczko – dyrektor marketingu Grupy Dobry Hotel.

H15 Boutique Hotel

O Grupie Dobry Hotel

Polska firma specjalizująca się w zarządzaniu obiektami hotelowymi i gastronomicznymi. Działa od 19 lat, dynamicznie się rozwija i stale zwiększa swój udział w rynku. Obecnie w swoim portfolio ma 20 obiektów w atrakcyjnych turystycznie i biznesowo regionach i miastach Polski – w Trójmieście, Jastarni, Mikołajkach, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Zakopanem, i wciąż planuje nowe przejęcia i otwarcia. Grupę Dobry Hotel wyróżnia różnorodność oferty oraz szeroka gama możliwości i usług. Do dyspozycji Gości są hotele miejskie z szerokim zapleczem konferencyjnym, kameralne hotele butikowe, a także luksusowe oraz rodzinne obiekty resortowe wyposażone w strefę SPA&Wellness. Każdy z nich położony jest w atrakcyjnej lokalizacji.Grupa Dobry Hotel stawia zarówno na promocję i rozwój marki własnej, jak i współpracę z globalnymi, międzynarodowymi sieciami poprzez umowy franczyzowe – między innymi z Hyatt, Marriott i Wyndham. W swoim portfolio ma luksusowe, niepowtarzalne, łączące historię i nowoczesność Hotel H15 Luxury Palace oraz Hotel Francuski w Krakowie, a także Hotel H15 Boutique w Warszawie, Hotel Altus Palace we Wrocławiu, Haffner w Sopocie i Hotel Mikołajki na Mazurach. Wyróżnia je wyjątkowa aranżacja wnętrz, gościnność i kuchnia na najwyższym poziomie.

Źródło: DH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 01.12.2023
Aktualizacja: 01.12.2023