Hotel Katowice – Wirtualny asystent obiektu działa z Google

Udostępnij artykuł
Pod koniec stycznia 2019 dla użytkowników został udostępniony Asystent Google w języku polskim. Usługa została entuzjastycznie przyjęta. Hotel Katowice jako pierwszy w Polsce umożliwia za jej pośrednictwem rozmowę z wirtualnym asystentem hotelu. Wystarczy w panelu Asystenta Google wypowiedzieć zdanie: “Porozmawiaj z Hotelem Katowice”.

Aplikacja automatycznie przełączy się w tryb wirtualnego recepcjonisty Hotelu Katowice. Można z nim porozmawiać niemal o wszystkim. Dowiemy się od niego o ofertach Hotelu Katowice, godzinach otwarcia, usługach dodatkowych, obejrzymy zdjęcia pokoi oraz restauracji. Możliwości zadawania pytań jest naprawdę wiele. Zachęcamy do wypróbowania i podzielenia się z nami opiniami na jego temat.

Asystent Hotelu Katowice jest ciągle rozwijany. Dzięki pomocy użytkowników mamy aspirację stworzenia najlepszego wirtualnego asystenta hotelu w Polsce. Jeżeli nie wiecie Państwo jak uruchomić Asystenta Google w swoim telefonie, wystarczy przytrzymać przycisk ekranu głównego smartfona i powiedzieć: “Porozmawiaj z Hotelem Katowice.” Dalsza rozmowa i pytania zależą tylko od potrzeb i inwencji rozmówcy.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 25.02.2019
Aktualizacja: 25.02.2019