Hotel Pullman Tbilisi Axis Towers otwarty

Udostępnij artykuł

Pullman Tbilisi Axis Towers, zlokalizowany w najwyższym budynku stolicy Gruzji, otworzył drzwi dla pierwszych gości. To flagowy i zarazem piąty hotel luksusowej marki Accor.

Pullman Tbilisi Axis Towers
Pullman Tbilisi Axis Towers

Liczący 220 pokoi i apartamentów Pullman Tbilisi Axis Towers to kolejny hotel, który dołączył do portfolio Accor w Gruzji. Obiekt znajduje się w najwyższym budynku w kraju, a pokoje dla gości dostępne są na piętrach od 19. do 35. Design wnętrz utrzymany jest w loftowym stylu w odcieniach szarości z jasnymi elementami i akcentami. Hotel znajduje się w wygodniej lokalizacji, 20 min. jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska.

O Hotelu

Pullman zaciera granice między sztuką a życiem codziennym. Wszystkie hotele marki już od pierwszych momentów pobytu otaczają gości inspirującą atmosferą oraz imponującą i nowoczesną estetyką. Design wnętrz gruzińskiego hotelu, stworzony we współpracy z zespołem architektów Axis i francuskim projektantem Christophe’em Pilletem, zachowuje jednolity styl wielofunkcyjnego budynku. Pullman Tbilisi Axis Towers zapewnia wyjątkowe otoczenie, w którym biznes łączy się z przyjemnością i relaksem. Goście znajdą tu wszelkie udogodnienia, jakich potrzebują do efektywnego prowadzenia podróży służbowych i odbywania spotkań, a także do wypoczynku i rozrywki. Maksymalny relaks zapewniają m.in. wygodne łóżka i poduszki, głośniki Bluetooth czy komplet kosmetyków C.O. Bigelow.

Pullman Tbilisi Axis Towers to jeden z naszych najambitniejszych i długo oczekiwanych projektów hotelowych w Gruzji. Hotel pod wieloma względami odzwierciedla filozofię i wizję Accor do aktywnego wspierania rozwoju turystyki i dalszego umacniania pozycji w kraju. Tbilisi ma ogromny potencjał i jesteśmy przekonani, że rozwój branży hotelarskiej w różnych segmentach przyczyni się do stałego wzrostu liczby osób podróżujących w celach wypoczynkowych i biznesowych. Nie mam wątpliwości, że pierwszy hotel Pullman, mieszczący się w tak kultowym budynku, za sprawą wyjątkowego projektu i nienagannej obsługi stanie się jednym z ulubionych hoteli przyjezdnych i mieszkańców miasta. Co więcej, restauracja “Dumas” i sky bar “Weather Report” z niezwykłymi, rozległymi widokami, wkrótce pojawią się na liście miejsc koniecznych do odwiedzeniapodkreśla Alexis Delaroff, COO of Accor New East Europe.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

Usługi dodatkowe Hotelu

Restauracja Dumas z otwartą kuchnią serwuje dania kuchni francuskiej i śródziemnomorskiej, w menu zmieniającym się w ciągu dnia. Sky bar Weather Report na 37. piętrze pretenduje do miana jednej z głównych atrakcji miasta. Oferuje szeroki wybór koktajli, kartę różnorodnych win oraz wykwintne tapas, którym towarzyszy niesamowita sceneria. The Junction at Pullman to coś więcej niż tylko lobby. To kosmopolityczna i malownicza przestrzeń, idealne miejsce do pracy, zabawy, tworzenia i nawiązywania znajomości. Ponadto w hotelu codziennie podawane jest zdrowe i zbilansowane śniadanie, które pomoże rozpocząć udany dzień.

Pullman Tbilisi Axis Towers oferuje gościom 2000 mkw. przestrzeni konferencyjnej, która jest idealna zarówno na spotkania służbowe, jak i towarzyskie. Siedem sal konferencyjnych, Sala Balowa i przestronna strefa z tarasem uzupełnione są usługami dopasowanymi do indywidualnych potrzeb.

W Centrum Wellness goście mogą skorzystać z szerokiej gamy usług fitness i spa. Znajdują się tu 25-metrowy basen z podgrzewaną wodą i rozsuwanym szklanym dachem. Dwie sauny, łaźnia parowa, ring bokserski i w pełni wyposażona sala fitness. Aby jeszcze bardziej pomóc gościom w utrzymaniu dobrej formy, Pullman oferuje bezpłatne zestawy fitness dostępne na życzenie w każdym pokoju i apartamencie. Zawierają sprzęt do ćwiczeń, dzięki czemu goście mogą trenować we własnym tempie w zaciszu swojego pokoju.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.07.2022
Aktualizacja: 19.07.2022