Hotel Puro po raz drugi w Warszawie

Udostępnij artykuł
Do sieci dołączy kolejny, ósmy już obiekt. Będzie to także drugi hotel w stolicy. Sieć właśnie kupiła od STRABAG Real Estate nieruchomość przy ul. Canaletta 4, obok Pl. Teatralnego i Ogrodu Saskiego.

Polska marka z norwesko-polskim kapitałem, właśnie kupiła od STRABAG Real Estate nieruchomość przy ul. Canaletta 4 na warszawskim Śródmieściu. Nieruchomość została nabyta wraz z ostatecznym pozwoleniem na budowęinformują przedstawiciele marki Puro.

Hotel będzie liczył 205 pokoi, co uczyni go jednym z większych tej sieci.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

STRABAG Real Estate realizuje projekty hotelowe na terenie całej Europy. W tym również na terenie naszego kraju, jak np. oddany w 2019 pierwszy w Polsce hotel sieci Motel One. Dzięki bogatemu doświadczeniu byliśmy w stanie przygotować kolejną inwestycję i przekazać ją w ręce uznanej na rynku polskim sieci PURO Hotels. Cieszymy się, że inwestycja będzie dalej rozwijana przez tak prestiżową markę. Wierzymy, że tak jak w przypadku innych hoteli tej sieci, w sercu Warszawy powstanie wyjątkowe miejsce, z niepowtarzalnym charakterem i o wyjątkowym designiepowiedział Łukasz Ciesielski, Managing Director STRABAG Real Estate Polska.

Przypomnijmy, pierwszy hotel Puro w Warszawie został otwarty w 2019 roku przy ul. Widok.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 26.07.2021
Aktualizacja: 28.07.2021