Hotel Zieliński w Szczecinku ruszy w lipcu br.

Udostępnij artykuł

Hotel powstaje przy ul. Kościuszki, w sąsiedztwie jeziora Trzesiecko. Budowa rozpoczęła się wiosną 2009 roku. Początkowe plany zakładały otwarcie w maju 2010 r.
W hotelu będzie 27 pokoi dwuosobowych w tym dwa dla osób niepełnosprawnych oraz trzy apartamenty. Na poziomie parteru znajdą się: restauracja, recepcja i kawiarnia. W piwnicy pomieszczą się: pub ze sceną, sala konferencyjna i bilardowa, oraz strefa spa (sauna, jacuzzi, siłownia, pokój do masażu, pokój do pedicure).
Projekt hotelu wykonała pracownia architektoniczna Wasko-Projekt z Krakowa. Inwestor, firma PPH Biuro-Meble w Szczecinku zajmuje się produkcją mebli szkolnych, biurowych i pomocy naukowych.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 19.03.2010
Aktualizacja: 19.03.2010