Hotelarze rywalizowali na wodzie

Udostępnij artykuł
Polskie hotele niezależne zrzeszone w Harmony Polish Hotels już po raz XVII zorganizowały Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy, które odbyły się w dniach 23-25 września 2020 r. w Hotelu Amax w Mikołajkach.

W tym roku do udziału w przygodzie pod żaglami zgłosiło się osiemnaście załóg.

Regaty Hotelarzy to doskonała okazja do integracji branży i tak jak zakładaliśmy, również w tym roku uczestnicy oprócz sportowej rywalizacji na wodzie docenili możliwość po prostu bycia razem. Po raz pierwszy od wielu miesięcy mieliśmy okazję do bezpośrednich dyskusji, dzielenia się doświadczeniami z czasu pandemii ale i obawami o przyszłość. Czas ten dla naszej branży jest niezwykle trudny, tym bardziej nie możemy się poddać nowej rzeczywistości. Obserwując uczestników regat można było po raz kolejny odnieść wrażenie, że hotelarze doskonale potrafią jednoczyć się, a w trudnym czasie wspólnie szukać rozwiązań, które pozwolą realizować zakładane cele, mimo że czasami mamy pod wiatr… – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Fundacji.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Tegoroczne regaty rozpoczęły się kolacją plenerową, podczas której ok. 100 osób spotkało się w ogrodzie Hotelu Amax. Wieczór uświetnił m.in. koncert Zenka Martyniuka. Kolejnego dnia, po zakończonych wyścigach, organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników spotkania na uroczystą kolację, podczas której ogłoszone zostały wyniki regat oraz wręczone zostały puchary i pamiątkowe medale.

Tegoroczne regaty wygrała załoga Hotelu Robert’s Port, która zajęła również drugie i trzecie miejsce. Najlepszym hotelem z Grupy Harmony Polish Hotels okazał się Hotel Warszawa z Augustowa. Wszystkim uczestnikom gratulujemy doskonałej formy i rywalizacji w prawdziwie przyjaznej atmosferze. W sposób szczególny chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom regat, w tym partnerom Fundacji za fantastycznie spędzony czas. Niestety kolejna edycja dopiero za rok, ale już wszystkich serdecznie zapraszamy na klejoną edycję Ogólnopolskich Regat Żeglarskich Hotelarzy – dodała Elżbieta Lendo.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.09.2020
Aktualizacja: 29.09.2020