Hotele Marriott International zapraszają na pobyt staycation-city break w atrakcyjnych cenach

Udostępnij artykuł
Doskonale usytuowane hotele Sheraton Sopot Hotel, Sheraton Grand Warsaw, Sheraton Poznań Hotel i Sheraton Grand Kraków, hotel The Westin Warsaw, Bristol i słynny warszawski Marriott wychodzą naprzeciw tym, którzy nareszcie chcą wyjść z domu i nocleg spędzić choćby w tym samym mieście, ale w innym otoczeniu, lub myślą o krótkim pobycie w innym mieście. Obiekty są doskonałymi bazami wypadowymi do zwiedzania Warszawy, Poznania, Krakowa i Sopotu oraz okolic.
Sheraton Sopot
Pobyt pełen atrakcji już za 450zł

Turystyka międzynarodowa pozostaje nadal pod znakiem zapytania, przy czym głód podróżowania narasta. Stąd idea Staycation-City Break – mówi Joanna Czechowska, dyrektor marketingu hoteli Marriott International w Polsce. Goście hoteli należących do największej sieci w tej branży, Marriott International, skorzystają z jedno- lub dwu-dniowego pobytu, a w ofercie zawarte jest śniadanie, parking, opcja wczesnego zameldowania i późnego wymeldowania, a także lunch lub kolacja.

Opis proponowanych pobytów, których koszt zaczyna się od 450 zł dla dwóch osób za dobę, znajduje się na stronie https://hotel-deals.marriott.com/poland-staycation/. Pomysłodawcy projektu proponują od razu atrakcje w mieście i wokół miasta, inspirując tym samym do poznawania Polski. Teraz jest na to doskonały czas.

Westin Warsaw

ŚWIAT HOTELI: kwiecień-maj 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Co w ofertach

Mimo że aż cztery hotele ze wszystkich biorących udział w akcji są w Warszawie, to ich oferta jest zróżnicowana. Każdy znajdzie coś dla siebie. Legendarny Marriott gwarantuje oszałamiający widok na Pałac Kultury i panoramę miasta, w Bristolu w ramach Staycation zjemy trzydaniową kolację Chef’s Table, Sheraton Grand Warsaw proponuje nocleg w pięknej, świeżo wyremontowanej suicie i kolację w najlepszej azjatyckiej restauracji w mieście inAzia (wg. Trip Advisor). Jeśli postanowicie zatrzymać się w Westinie w dniach 19-21 czerwca, to macie szansę na bezpłatne przetestowanie najnowszej Mazdy 3 lub XC-30 na jednej z malowniczych tras w mieście lub wokół. CO trzeba zrobić, aby skorzystać z takiej opcji? Zarezerwować pobyt na jedną lub dwie noce między 19 i 21 czerwca i opisać swoją wymarzoną podróż po mieście lub poza Warszawą. Opis należy przesłać na adres joanna.czechowska@marriott.com najpóźniej do 12 czerwca. Wszystkie informacje znajdują się na Facebookowej stronie warszawskiego Westina: https://www.facebook.com/the.westin.warsaw/.

Sheraton Kraków

Oferta krakowskiego Sheratona obejmuje kolację na tarasie na dachu hotelu ze wspaniałym widokiem na Wisłę i Wawel. Sheraton Sopot, jeden z najlepiej usytuowanych hoteli w Polsce, ogłasza: jeśli zostaniecie u nas na trzy noce w czerwcu lub na 4 w lipcu, otrzymacie 20 proc. rabatu. Sheraton Poznań kusi zaś trzydaniową kolacją w cenie 65 zł (do i tak już niedrogiego noclegu – 280 zł brutto za dwie osoby).

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 09.06.2020
Aktualizacja: 10.06.2020