Hotele przygotowują już oferty na majówkę

Udostępnij artykuł

Polaków coraz częściej stać na nocleg w luksusowym hotelu – takim, który oprócz komfortowego pokoju oferuje również basen, jacuzzi, salon fitness. Jak mówi Krzysztof Stęplowski z działu marketingu sieci Qubus Hotel, frazy typu "hotel + sauna" cieszą się w Google coraz większą popularnością. – Staramy się reagować na te trendy oferując gościom dodatkowe atrakcje, wsparte weekendowymi zniżkami – dodaje. Najnowsza promocja Qubus Hotel to pakiet na majówkę. – Komfortowy pokój, ponad 100 produktów na śniadanie, przedłużona doba hotelowa to już standard – przyznaje Krzysztof Stęplowski. – Obecnie najważniejsze są dodatki wliczone w cenę – podkreśla. Nie ma wątpliwości – hotelarze obniżą ceny na Majówkę. – W naszej ofercie cenowej Save&Stay oferujemy nawet kilkadziesiąt procent rabatu – mówi Krzysztof Stęplowski. Save&Stay to coraz bardziej popularna rezerwacja bezzwrotna, której dokonać można wyłącznie na naszej stronie internetowej.
Hotelarska sieć Qubus liczy obecnie 13 obiektów: Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach, Legnicy, Łodzi, Gliwicach, Zielonej Górze, Wałbrzychu, Głogowie oraz Złotoryi.
W tym roku planowane jest otwarcie kolejnego hotelu w Bielsku-Białej. Swoją działalność sieć Qubus Hotel rozpoczęła w 1996 roku, wraz z otwarciem hotelu w Zielonej Górze. Sieć Qubus Hotel jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się sieci hotelarskich w Polsce, posiadającą obecnie ponad 1200 komfortowych pokoi w obiektach trzy- i czterogwiazdkowych.

Opublikowano: 09.04.2010
Aktualizacja: 09.04.2010