ibis Kraków Stare Miasto obchodzi 10 urodziny

Udostępnij artykuł

Położony w samym sercu Krakowa ibis & ibis Budget Kraków Stare Miasto świętuje w tym roku jubileusz dziesięciolecia. Od momentu otwarcia hotel przyjął już blisko 1,3 miliona gości i wydał ponad milion posiłków.

ibis Kraków Stare Miasto

Pięciopiętrowy ibis & ibis Budget Kraków Stare Miasto przyjął pierwszych gości wiosną 2012 roku. Zlokalizowany tuż obok dworca PKS i PKP, przy ul. Pawiej hotel stał się jednym z głównych punktów turystycznych dla odwiedzających Kraków z Polski i zagranicy.

Przez 10 lat swojego funkcjonowania ibis & ibis Budget Kraków Stare Miasto odwiedziło niemal 1,3 miliona gości. Hotel sprzedał w sumie blisko 797 tys. pokoi. Ponadto hotelowa restauracja przygotowała prawie 227 tysięcy posiłków dla gości i wydała ponad 882 tysięcy śniadań.

Wspomnienia o ibis Kraków Stare Miasto

Z tym hotelem łączy mnie wyjątkowy sentyment i szczególne wspomnienia, które na długo zapadły w pamięć. To pierwszy obiekt, który nadzorowałam już od etapu samej budowy aż po jego otwarcie i pierwsze dni funkcjonowaniawspomina Małgorzata Kalinowska-Klimek VP Franchise Operation Eastern Europe Accor. – Co więcej, zostawiłam po sobie także ślad w hotelu, w przenośni i dosłownie. Jeszcze na etapie budowy w trakcie jednej z wizytacji, nie zauważając świeżej wylewki, zostawiłam odcisk swoich stóp na schodach w hotelu.

Sukces 10 lat to przede wszystkim ogromna zasługa naszego zespołu. Dzięki niemu hotel cały czas, pomimo zmieniających się warunków, tętni życiem i zaprasza wszystkich do spędzenia wspólnych chwil zaznacza Przemysław Działański, dyrektor hotelu ibis & ibis Budget Kraków Stare Miasto. – Dziękujemy wszystkim, za zaangażowanie, pasję i codzienną pracę, która pozwoliła nam przetrwać ostatnie lata i odbudować się w pełni sił.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

Jak dodaje Małgorzata Kalinowska-Klimek: udało się nam zgromadzić grupę prawdziwych pasjonatów i z prawdziwym zaangażowaniem. Byliśmy w pełni gotowi na przyjęcie pierwszych gości już dwa dni przed otwarciem. Co więcej, w trzeci dzień po otwarciu hotel przeszedł prawdziwy „chrzest bojowy”, notując 100% odłożenia. Można powiedzieć, żę hotel od razu trafił na głęboką wodę i poradził sobie z dużym powodzeniem.

ibis & ibis Budget Kraków Stare miasto oferuje gościom łącznie 302 pokoje, restaurację i bar, a także cztery sale konferencyjne.

Startujemy w przyszłość z dużym impetem, a naszym najbliższym planem jest modernizacja całego hotelu zgodnie z globalnym konceptem Agora. Ta modułowa, elastyczna koncepcja architektury wnętrz. Dzięki prostocie i wykorzystaniu industrialnych elementów w połączeniu z dbałością o detale, tworzy przestrzeń zachęcającą do społecznych interakcji, w której goście czują się jak w domu – zapowiada Przemysław Działański. – Na kolejne 10 lat na pewno chcemy życzyć sobie tego, by goście wciąż chętnie odwiedzali nasz hotel. A także przeżywali niezapomniane chwile wspólnie z nami.

ibis Kraków Stare Miasto

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 27.04.2022
Aktualizacja: 27.04.2022