ibis MUSIC wraca do hoteli sieci w Europie Wschodniej

Udostępnij artykuł
Podczas kampanii wystąpi w sumie dziewięć wschodzących lokalnych artystów. Jeden z nich będzie miał szansę dołączyć do grona 12 zwycięzców z całego świata i wystąpić na specjalnej scenie Montreux Jazz Festival w Szwajcarii. W zeszłym tygodniu, w hotelu ibis Praha Old Town odbył się pierwszy koncert w ramach kampanii.
Muzyka na żywo z powrotem w hotelach – ibis MUSIC 2020

Ideą, jaka przyświeca programowi ibis MUSIC jest wsparcie młodych i początkujących artystów w rozwoju ich muzycznej kariery przez znaną na całym świecie markę hotelarskiej. Po udanej kampanii w 2019 roku ibis, we współpracy ze Spotify i lokalnymi oddziałami Sony Music Entertainment przygotowała kolejną, jeszcze większą jej odsłonę. Tegoroczna edycja obejmie w sumie hotele ibis zlokalizowane w sumie w 24 krajach na całym świecie, gdzie zagra 90 obiecujących lokalnych artystów wybranych przy pomocy Spotify – partnera programu. Tegoroczna kampania rozpoczęła się w marcu i potrwa do lipca, z finałem na 54. edycji Montreux Jazz Festival. Na specjalnie zaaranżowanej scenie ibis MUSIC wystąpi 12 zwycięzców wybranych z całego świata przez konkursowe jury. Na szczęśliwców czekają także trzy dni warsztatów prowadzonych przez ekspertów z branży muzycznej.

W sercu Europy

5 marca w czeskiej Pradze odbędzie się pierwszy koncert ibis MUSIC w Europie Wschodniej. Na scenie hotelu ibis Praha Old Town wystąpią: I Love You Honey Bunny i Reginald. W programie biorą udział w sumie cztery kraje i pięć miast. Poza wspomnianymi Czechami, marka zaplanowała koncerty w Polsce (Warszawa i Gdańsk) i Estonii (Tallin). Kto wystąpi na hotelowych scenach?

  • 5 marca – Praga, ibis Praha Old Town – I Love You Honey Bunny, Reginald
  • 31 marca – Warszawa, ibis Warszawa Reduta – Youth Novels, Pola Chobot & Adam Baran, Älskar
  • 16 kwietnia – Tallin, ibis Tallinn Center – Anett, I Wear*Experiment
  • 7 maja – Gdańsk, ibis Gdańsk Stare Miasto – Polish Breakfast, MajLo
ibis żyje muzyką

Jednym z głównych celów, jakie z powodzeniem od lat realizuje marka ibis, jest zapewnianie gościom i lokalnym społecznościom pozytywnej, zapraszającej atmosfery zachęcającej do wspólnego spędzania czasu i wzajemnych interakcji. Dlatego poprzez organizację lokalnych muzycznych wydarzeń marka pokazuje, że muzyka łączy ludzi. Co więcej to nie jedyne działania marki związane z jej największą pasją. We wszystkich hotelach ibis w Europie Wschodniej marka uruchomiła specjalne kąciki z muzycznymi markerami, czyli obrandowanymi instrumentami, na których może zagrać każdy – od gitar, przez ukulele po pianina. Dzięki temu muzyka może towarzyszyć gościom na każdym kroku swojego pobytu w hotelu.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 09.03.2020
Aktualizacja: 09.03.2020