ibis Styles Bucharest Erbas otwarty

Udostępnij artykuł

Jego motywem przewodnim są… konstrukcje. Świat budowy przedstawiony w stylu pop-art to kreatywne nawiązanie do robotniczej historii miasta, którego architektura jest odzwierciedleniem burzliwej przeszłości. Czym zaskakuje swoich gości hotel ibis Styles Bucharest Erbas?

Przeszłość zapisana w architekturze
Majestatyczna architektura Bukaresztu skrywa w sobie wiele tajemnic – fascynuje i prowokuje do zadawania pytań. Minimalistyczne, industrialne wnętrza hotelu, ocieplone przez jasne, pozytywne kolory pozwalają zajrzeć w głąb miasta, którego historia odbija się w zabytkowych budynkach. Hotel ibis Styles Bucharest Erbas pokazuje świat konstrukcji od podstaw – w nowoczesnym, miejskim wydaniu. Kreatywność idzie tu w parze z realizmem, a przejawy tego połączenia zadziwiają nas od wejścia. Linie ostrzegawcze na podłodze, imitacje rusztowań, dźwigów czy drewnianych szalunków i surowe, metalowe elementy współgrają z optymistycznymi barwami, tworząc przytulny, radosny klimat. Jednoznaczne nawiązania do motywu przewodniego – konstrukcji, przedstawione w nieoczywistej formie, zachwycają i pokazują to, co zwykle pozostaje ukryte. Hotel ibis Styles Bucharest Erbas inspiruje odwiedzających do aktywnego spędzania czasu, a po dniu pełnym wrażeń gwarantuje regenerację sił w Sweet bed by ibis Styles – obecnym w każdym z 80 komfortowo wyposażonych pokoi. ibis Styles to marka, która buduje swoją sieć w oparciu o kreatywny design i niepowtarzalne koncepty unikatowych przestrzeni. Każdy hotel wyróżnia inny, charakterystyczny motyw przewodni – wszystkie zaś zaskakują pomysłowością i pozytywną atmosferą.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO HOTELARZY
> link do aktualnego numeru <

Świat budowy w stylu pop-art
Beton, metal i drewno stanowią podstawowe materiały konstrukcji budowlanych. Dźwigi, rusztowania, rury czy drewniane szalunki wzmacniające to zaś nieodłączne elementy wykorzystywane do ich powstania. W hotelu ibis Styles Bucharest Erbas wykorzystano wszystkie te motywy. W rezultacie powstały unikatowe wnętrza – chociaż są inspirowane przemysłową przeszłością, zaskakują nowoczesnością. Elementy konstrukcyjne przedstawione w stylu pop art? To możliwe! Linie ostrzegawcze umieszczone na podłodze już od wejścia sygnalizują nadchodzącą podróż przez świat fascynujących konstrukcji. Jej pierwszym punktem jest recepcja, przypominająca… kontener budowlany. Metalowe rury zawieszone nad barem, filary z imitacją drewnianych szalunków w lobby i sali śniadaniowej, cienie rusztowań na wykładzinie i minimalistyczne, industrialne wyposażenie każdego z 80 pokoi to kolejne elementy, które będą nam towarzyszyły w pasjonującej przygodzie, jaką stanie się pobyt w hotelu ibis Styles Bucharest Erbas. Czy tak jak na każdej budowie należy założyć kask? Oczywiście – wystarczy spojrzeć na znaki ostrzegawcze!

Zainspiruj się – podróżuj i odkrywaj
Bukareszt to miasto ukształtowane w dużej mierze przez swoją historię. Monumentalność przeszłości łączy się tu z rozkwitem nowoczesności. Całość fascynuje i wciąga, prowokuje do zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Pomocny personel hotelu ibis Styles Bucharest Erbas, będący przez cały czas do dyspozycji gości, udzieli wszelkich niezbędnych wskazówek do tego, aby pobyt w stolicy Rumunii był niezapomniany. Dodatkowym atutem obiektu jest lokalizacja – biznesowe centrum Bukaresztu pozwala spojrzeć na jego historię z perspektywy aktualnego rozkwitu, odkrywając zarówno popularne, turystyczne miejsca, jak i te znacznie mniej znane, choć równie ciekawe. Wyrusz w fascynujący świat miasta i tworzących go konstrukcji, zainspiruj się wnętrzami hotelu ibis Styles Bucharest Erbas i odkryj więcej niż widać na pierwszy rzut oka.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 06.08.2018
Aktualizacja: 06.08.2018