Ibis Styles Nowy Targ przyjął pierwszych gości

Udostępnij artykuł
W hotelu poczują się jak podczas górskiej wyprawy. Wnętrza nawiązują do natury oraz malowniczych szlaków, z których słynie okolica. Obiekt posiada 106 pokoi, sale konferencyjne, strefę wellness i spa z czterema rodzajami saun oraz basen rekreacyjny z jacuzzi.

Nowy hotel ibis Styles Nowy Targ jest położony na styku trzech górskich regionów Podhala: Skalnego Podhala, Spiszu i Gorców. Nic dziwnego, że ta okolica posłużyła jako inspiracja przy wyborze motywu przewodniego hotelu. W obiekcie na każdym kroku można odnaleźć elementy inspirowane szlakami górskimi i naturą, dopasowane do nowoczesnych wnętrz obiektu. Motyw przewodni jest widoczny w aranżacji ścian, sufitów i posadzek,  w doborze mebli, wyposażenia i dekoracji. Poszczególne piętra oznaczone kolorem żółtym, niebieskim i czerwonym zabierają nas w podróż do Gorczańskiego, Pienińskiego i Tatrzańskiego Parku Narodowego. Górska przygoda zaczyna się jednak już w holu hotelu, gdzie kolorowe, charakterystyczne dla podhalańskiego krajobrazu tabliczki informują gości o odległości od tak znanych miejsc jak np. Mont Everest w Himalajach, czy alpejski szczyt Mount Blanc. Powtarzający się motyw drogowskazu prowadzi gości w głąb hotelu, a jednocześnie zachęca ich do eksplorowania górskiej okolicy. Połączenie unikalnego wystroju z ekologicznym oświetleniem tworzy wyjątkowy, magiczny nastrój hotelu ibis Styles Nowy Targ.

Nowy Targ to nieprzypadkowe umiejscowienie nowego obiektu marki ibis Styles. Atrakcyjne położenie obiektu zachęca do odwiedzenia turystów, gości biznesowych oraz drużyny sportowe. Hotel zlokalizowany jest w pobliżu stacji PKP, z której odjeżdża szybki pociąg do Zakopanego, skąd można wyruszyć w dalsze wędrówki po Tatrach, Pieninach, czy Gorcach. Niedaleko znajduje się też centrum miasta z górskimi atrakcjami i ścieżką rowerową prowadzącą wokół Tatr. Bez problemu można się stąd dostać także na szlaki górskie, do parków narodowych, stacji narciarskich czy w miejsca spływu Dunajcem. Miłośników historii z pewnością zainteresuje również położony niedaleko zamek w Niedzicy

W 106 pokojach wytchnienie i spokój znajdą zarówno miłośnicy nowoczesnego designu, jak i fani najwyższej jakości wygody oferowanej przez łóżka Sweet Bed by ibis Styles, stworzone z myślą o idealnym wypoczynku. Hotel ma w swojej ofercie sześć przestronnych apartamentów z widokiem na Tatry. Świetnie poczują się tu także goście biznesowi, którzy po spotkaniach odbytych w salach konferencyjnych, mogą oddać się relaksowi w strefie wellness.

Hotel w Nowym Targu tworzyliśmy z myślą o gościach, którzy chcą w stu procentach poczuć klimat gór i natury, a jednocześnie cenią sobie komfort oraz unikalny design. W ibis Styles Nowy Targ elementy otaczającej przyrody mieszają się z nowoczesnym stylem i funkcjonalnym wykorzystaniem przestrzeni Michał Rubiś, dyrektor ibis Styles Nowy Targ.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 08.01.2020
Aktualizacja: 08.01.2020