IGHP wzmacnia zespoły dyrektorów regionalnych i ds. współpracy z HOTREC i HSU

Udostępnij artykuł
Dyrektor generalna Hotelu Kossak i Hotelu Senackiego w Krakowie 17 lipca została powołana na stanowisko dyrektor regionalnej IGHP w Małopolsce. Anna Gasińska zastąpi na tym stanowisku Marcina Ziobrę, który pozostaje w Izbie, gdzie będzie wspierać zespół ds. HOTREC i HSU.

Anna Gasińska pracuje w branży hotelarskiej od 17 lat. Karierę rozpoczęła w dziale F&B hotelu Novotel Kraków Centrum****, następnie pracowała w sieci Hotel System. Od 2009 roku jest związana z firmą Osti-hotele, gdzie rozpoczęła pracę na stanowisku Front Office Managera w nowo otwartym Hotelu Kossak**** w Krakowie, by w 2012 roku objąć funkcję dyrektora generalnego Hoteli Kossak**** i Senacki****. Ukończyła studia na kierunku Turystyka i Rekreacja (Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie) oraz szereg branżowych szkoleń. Jest ekspertem w obszarze hotel & revenue management. Angażuje się razem ze swoimi pracownikami w akacje charytatywne takie jak Dni Dawcy Szpiku, jest inicjatorką dobroczynnego przedsięwzięcia „Krakowscy Hotelarze dzieciom” – w myśl zasady, że nic tak nie integruje, jak wspólne pomaganie.

– Moje całe życie zawodowe jest związane z Krakowem. Dzięki temu dobrze rozumiem potrzeby naszego rynku hotelarskiego. Liczę też, że dobre relacje z małopolskimi hotelarzami przełożą się na doskonałą współpracę w ramach IGHP – mówi Anna Gasińska, dyrektor regionalna IGHP.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie RH2019banner.png

Na stanowisku dyrektora regionalnego IGHP Anna Gasińska zastąpiła Marcina Ziobrę, który ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie operacyjne wzmocni Izbę w istotnym obszarze jej działalności. Do jego zadań będzie należała  współpraca z HOTREC oraz HSU, analizowanie modeli działania w Europie, a także przygotowywanie eksperckich opracowań dla polskiego rynku, szczególnie w obszarze krótoterminowego najmu mieszkań. Będzie wspierał zespół wiceprezesa Izby Juliana Bystrzanowskiego, który jest jednocześnie członkiem władz HOTREC.

– Tematy dotyczące hotelarstwa w skali europejskiej są fascynujące, zwłaszcza że jako przedstawiciele Polski w HOTREC, mamy realny wpływ na kształt prawa i możemy lobbować w kwestii korzystnych rozwiązań dla naszej branży – mówi Marcin Ziobro, doradca zarządu ds. współpracy z HOTREC i HSU

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego reprezentuje polską branżę hotelarską w HOTREC od 2015 roku.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie FPH2019-bannerD.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.07.2019
Aktualizacja: 18.07.2019