Immobile planuje ekspansję Focusów

Udostępnij artykuł

– Obecnie posiadamy trzy hotele: w Bydgoszczy, Łodzi i Szczecinie, a dzięki współpracy z firmą Colliers International planujemy znaczącą ekspansję na terenie całego kraju oraz udoskonalenie oferty dla gości naszych hoteli – mówi Rafał Jerzy, prezes Immobile.
Przedmiotem umowy zawartej pomiędzy Immobile i Colliers International jest również doradztwo w zakresie standardów i procedur operacyjnych, wzmocnienie obecności hoteli Focus w internecie, usprawnienie sprzedaży poprzez systemy rezerwacyjne, a także udoskonalenie działań w obszarze marketingu i rozwoju produktu, zarówno w zakresie wyposażenia obiektów hotelowych, jak i świadczonych usług. Jednym z elementów projektu realizowanego przez Colliers International dla Hoteli Focus będzie także opracowanie i wdrożenie modelu współpracy Immobile z prywatnymi hotelami w zakresie wspólnych działań marketingowych oraz procesu rezerwacji.
Spółka będzie bezpośrednio współpracować z dwoma kluczowymi osobami w dziale hotelowym Colliers: Alexem Kloszewskim i Guyem Simmonsem. – Od dawna obserwuję politykę Hoteli Focus i muszę przyznać, że dysponują one odpowiednim potencjałem, aby stać się wkrótce jedną z najprężniej rozwijających się sieci hoteli w Polsce – powiedział Alex Kloszewski, partner w dziale inwestycji hotelowo-rekreacyjnych Colliers International. Zarząd spółki Immobile jest przekonany, że współpraca przyczyni się do wzmocnienia pozycji rynkowej sieci hoteli Focus i znacząco przyspieszy proces jej rozwoju.
Immobile Sp. z o.o w Bydgoszczy została założona w 1997 roku, jest właścicielem i operatorem sieci hoteli dla biznesu działających pod marka Hotel Focus. Aktualnie Immobile posiada 3 hotele o łącznej liczbie 270 pokoi. Spółka łącznie w hotelach oraz centrali zatrudnia ponad 130 osób. Immobile prowadzi również działalność w sektorze nieruchomości komercyjnych. Głównym udziałowcem spółki jest Rafał Jerzy, aktywny również w innych sektorach gospodarki – jest strategicznym akcjonariuszem Makrum SA oraz LZPS Protektor SA.

Opublikowano: 15.04.2010
Aktualizacja: 15.04.2010