Jeśli wakacje, to nad Bałtykiem

Udostępnij artykuł
Mimo iż wiosna trwa od niedawna, z dnia na dzień wzrasta liczba rezerwacji noclegów nad Bałtykiem. Wśród wielu destynacji wyróżnia się Mielno, które od wielu lat jest jednym z najbardziej popularnych kurortów nad Polskim morzem.

Szeroka, piaszczysta plaża, pobliskie jezioro Jamno oraz rozbudowana baza noclegowa sprawiają, że co rok na wakacje ściąga tutaj rzesza turystów. Co raz większy popyt na wysoki standard świadczonych usług przyciąga inwestorów. W połowie kwietnia tego roku otwarty został Molo Park Aparthotel przy ulicy Bolesława Chrobrego 31.

Nowoczesny, przeszklony budynek oferuje przestronne, klimatyzowane apartamenty, strefę relaksu i kryty basen. Dodatkowo znajdujący się na ostatnim piętrze budynku bar, połączony z otwartym tarasem na dachu pozwala podziwiać przepiękne okoliczne krajobrazy. Warto dodać, że obiekt w tekstylia wyposaża Firma Blycolin Textile Services, co gwarantuje wysoki komfort dla gości, a dla właścicieli profesjonalny serwis i obsługę klienta na wysokim, miedzy narodowym poziomie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 08.05.2019
Aktualizacja: 08.05.2019