Jolanta Wiśniewska na czele nowego Holiday Inn Express w Warszawie

Udostępnij artykuł
Związana z branżą hotelarską od ponad 20 lat, a z siecią Intercontinental Hotels Group od 2018 roku, Jolanta Wiśniewska objęła stanowisko dyrektor generalnej nowo powstającego Holiday Inn Express Warsaw-Mokotów. Aktualnie kieruje projektem otwarcia hotelu przewidzianego na koniec marca 2020 roku.

Jolanta Wiśniewska w przeszłości zajmowała głównie stanowiska kierownicze w cztero- i pięciogwiazdkowych hotelach warszawskich. Drogę zawodową rozpoczęła od pracy w recepcji w hotelu Jan III Sobieski należącym wówczas do austriackiej grupy Rogner International Hotels&Resorts. Następnie, pod koniec lat 90-tych, współtworzyła sieć polskich oddziałów międzynarodowego biura turystyki młodzieżowej USIT WORLD, będąc odpowiedzialną za ofertę produktową i politykę sprzedażową. Przez kolejne 11 lat związana była z siecią Starwood Hotels & Resorts i hotelem Bristol, gdzie finalnie pełniła obowiązki dyrektor pionu pobytowego. W trakcie pracy w Bristolu była także odpowiedzialna za kompleksowy proces zmiany marki poprzedzony generalnym remontem pokoi (2012). W 2014 roku brała udział w projekcie otwarcia hotelu Warsaw Plaza, gdzie następnie przez ponad dwa lata nadzorowała pracę działów operacyjnych. Na przestrzeni kolejnych dwóch lat współpracowała ponownie z hotelem Sobieski będącym aktualnie w grupie Carlson-Rezidor pod marką Radisson Blu. Tam kierowała biurem rezerwacji indywidualnych i grupowych oraz uczestniczyła w zarządzaniu i optymalizacji przychodów.

ŚWIAT HOTELI: sierpień – wrzesień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Od 2018 roku związana jest z siecią Intercontinental Hotels Group, gdzie do 2019 pełniła funkcję zastępcy dyrektor hotelu Holiday Inn Express Warsaw Airport. Obecnie, będąc na stanowisku dyrektor generalnej Holiday Inn Express Warsaw-Mokotów, kieruje projektem jego otwarcia przewidzianego na koniec marca 2020 roku. Jolanta Wiśniewska jest absolwentką studiów na kierunku hotelarsko-turystycznym. Ukończyła także podyplomowo Zarządzanie i Psychologię Menedżerską na Uniwersytecie SWPS.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 02.10.2019
Aktualizacja: 02.10.2019