Julita Rybińska dołączyła do zespołu IBB Hotel Collection

Posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej Julita Rybińska objęła nowo powołane stanowisko Country Sales Managera w grupie IBB Hotel Collection. Funkcja ta została stworzona w związku z planowanym rozwojem firmy i rozszerzaniem portfolio hoteli w krajach, w których sieć posiada już swoje obiekty.

Julita Rybinska swoją przygodę zawodową rozpoczęła w prestiżowym, warszawskiem Hotelu Bristol jako pracownik Centrum Biznesu, gdzie szybko awansowała na stanowisko kierownika zmiany, a następnie specjalisty ds. sprzedaży. Po otwarciu hotelu Radisson SAS Centrum dołączyła do zespołu jako kierownik ds. sprzedaży, a następnie została awansowania na stanowisko z-cy dyrektora działu sprzedaży. Pracę w branży kontynuowała m.in. w hotelu Mercure Warszawa Centrum należącym do sieci Accor oraz franczyzowym hotelu Mercure Warszawa Airport jako kierownik działu sprzedaży. Przez ostatnie ponad dwa lata zdobywała nowe doświadczenie w branży Business Travel w Weco-Travel, które zajmuje się m.in. kompleksową obsługą podróży służbowych.

IBB Hotel Collection to grupa hoteli należąca do Von der Heyden Group i zarządzająca aktualnie 13 hotelami w Hiszpanii, Niemczech, na Malcie i w Polsce. Portfolio firmy obejmuje hotele biznesowe i wakacyjne w kategorii trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowej. Centrala IBB Hotel Collection mieści się w Valletcie na Malcie. Spółka hotelarska ma ambitne plany rozwoju – do roku 2021 zamierza poszerzyć portfolio do 20 hoteli i koncentruje się przy tym na krajach, w których prowadzi już działalność. Sieć oferuje umowy dzierżawy, zarządzania i franczyzowe, a także kupuje atrakcyjne nieruchomości nieposiadające operatora. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat grupa uruchomiła dwa hotele w Niemczech: IBB Blue Hotel Paderborn, IBB Hotel Ingelheim, butikowy Cugó Gran Macina Grand Harbour na Malcie oraz IBB Hotel Długi Targ w Gdańsku.

ŚWIAT HOTELI: sierpień – wrzesień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione