Kalisz: Nowy obiekt przy trasie

Udostępnij artykuł
W lipcu, w ramach działalności Auto Port Calisia, został uruchomiony Blue hotel. Oferuje 56 pokoi dostępnych w wariantach jedno- i dwuosobowych, łącznie 87 miejsc noclegowych. Znajduje się w Kaliszu, przy trasie krajowej 25 między Kaliszem a Ostrowem Wielkopolskim.

Pokoje urządzono w stylu skandynawskim, wzbogacając wystrój o intrygujące fototapety. Wszystkie wyposażono w klimatyzację z indywidualnym sterowaniem, płaski telewizor 42 cale, biurko do pracy oraz garderobę. Każdy pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową i kosmetykami. Goście mają dostęp do darmowej sieci wi-fi oraz telewizji. Codziennie rano serwowane jest śniadanie w hotelowej restauracji. Parking przy obiekcie odpowiednio oświetlono i ogrodzono, a także wyposażono w monitoring.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

Niezależna restauracja oferuje menu oparte o potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej. Stałe menu uzupełniane jest o codzienne propozycje szefa kuchni. Duże zaplecze kuchenne pozwala świadczyć także usługi cateringowe oraz sprzedaż dań z dowozem w rejonie Kalisza. Ciekawostką jest, iż za posiłki kierowcy mogą płacić punktami programu lojalnościowego Auto Port Calisia.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 31.08.2021
Aktualizacja: 31.08.2021