KFC pojawi się w Galerii Różanej w Kutnie

Udostępnij artykuł

Dwukondygnacyjna restauracja powstanie na terenie centrum handlowego, zarządzanego przez Master Management Group. Wkrótce rozpocznie się budowa nowoczesnego obiektu przy głównym wejściu do galerii. Otwarcie zaplanowano już w 2023 roku.

Restauracja KFC będzie dwukondygnacyjnym obiektem Drive Thru, co pozwoli klientom na złożenie zamówienia bez konieczności wychodzenia z samochodu. Goście, którzy zechcą skorzystać z oferty na miejscu, będą mieli do dyspozycji 90 miejsc wewnątrz restauracji, a także patio, które pomieści blisko 50 osób. Lokal liczył będzie 300 mkw. Powstanie przy głównym wejściu do centrum.

Restauracja KFC będzie stanowić podstawę oferty gastronomicznej Galerii Różanej, uzupełniając działające już lokale, takie jak American Hot-Dog, lokalną lodziarnię Sopelek czy restauracja Mc Donald’s w pobliżu centrum.

Lokalizacja przy Galerii Różanej to atrakcyjne zakupowo miejsce, nie tylko dla mieszkańców Kutna, ale i całego powiatu. Poza sklepami na terenie galerii i retail parku, w pobliżu znajdują się również chętnie uczęszczane miejsca przez lokalną społeczność, takie jak basen czy stadion. Dogodna lokalizacja restauracji z pewnością ucieszy wszystkich fanów marki KFC z Kutna i okolic, którzy będą mogli skosztować słynnego kurczaka w chrupiącej panierce w przerwie między zakupami, czy podczas spotkań w gronie rodziny lub znajomychpodaje biuro prasowe spółki AmRest, zarządzającej m.in. restauracjami KFC.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 16.12.2022
Aktualizacja: 16.12.2022