KFC z promocją na kawę za jedyne 5 zł

Udostępnij artykuł

Marka KFC przygotowała promocję. Do końca października w restauracjach w całej Polsce wszystkie rodzaje i pojemności kaw w ofercie dostępne są w cenie 5 zł. By skorzystać z promocji wystarczy wpisać kod DOBRAKAWKA na kiosku lub w aplikacji KFC.

Do końca października można cieszyć się kubkiem ulubionego napoju w kusząco niskiej cenie. Klienci KFC z całej Polski mogą zamówić dowolny rodzaj i pojemność kawy za jedyne 5 zł używając specjalnego kodu.

Nie ma limitu liczby zamówień, które można złożyć w czasie trwania promocji.

Promocja DOBRAKAWKA dostępna będzie od 9. października we wszystkich restauracja KFC na miejscu i na wynos na terenie całej Polski. Dotyczy wszystkich rodzajów kaw w każdym rozmiarze w ofercie KFC:

  • Espresso 50ml
  • Americano 200ml/400ml
  • Latte 200ml/400ml
  • Latte Machiatto 200ml/400ml
  • Caramel Latte Machiatto 200ml/400ml
  • Cappucino 200ml/400ml
  • Flat White 200ml/40ml

Jak wszystkie dobre rzeczy, również ta oferta będzie w sprzedaży tylko przez ograniczony czas. By skorzystać z promocji wystarczy wpisać kod DOBRAKAWKA na kiosku lub w aplikacji KFC. Kod ważny jest do 31.10.2023 r.

O KFC

Światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 90 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania w restauracjach KFC przygotowywane są ze świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i obsługi, w dobrej cenie. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w ponad 25 000 restauracji sieci w ponad 155 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest – największego, niezależnego operatora sieci restauracji w Europie Środkowej i Wschodniej – który zarządza obecnie siecią ponad 320 restauracji KFC w naszym kraju.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Źródło: KFC

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 10.10.2023
Aktualizacja: 10.10.2023