Kierunek Ustka – rusza budowa apartamentowca

Udostępnij artykuł

Firma Duda Development otrzymała pozwolenie na budowę apartamentowca, który zrealizuje w Ustce tuż przy plaży. Kierunek Ustka zaoferuje łącznie 115 apartamentów inwestycyjnych.

Kierunek Ustka Duda Development
Kierunek Ustka, Duda Development – wizualizacja

Inwestycja powstanie na działce usytuowanej przy ulicy Leśnej 1B w Ustce, na terenie której znajduje się ośrodek wypoczynkowy Czarodziejka, działający kiedyś w kurorcie. Zgodnie z założeniami projektowymi, obiekt turystyczny zostanie gruntownie przebudowany. Ponadto, w kompleksie powstaną także dwa nowe, pięciopiętrowe budynki apartamentowe. W parterach apartamentowców mieścić się będą lokale komercyjno-usługowe, a w podziemnej hali garażowej znajdą się również miejsca parkingowe.  

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Apartamentowiec zaoferuje łącznie 115 apartamentów, wśród których do wyboru będą, zarówno funkcjonalne lokale typu studio, jak i mieszkania dwupokojowe oraz trzypokojowe. Ich przedsprzedaż ruszyć ma już w najbliższych miesiącach.

Apartamentowce o zróżnicowanej wysokości i elewacjach utrzymanych w jasnej, a także naturalnej kolorystyce zaprojektowane zostały w nowoczesnym stylu. Budynki i części wspólne zdobić będą fragmenty ścian z cegły oraz szklane, jednolite balustrady tarasów. Inwestor planuje rozpoczęcie prac budowlanych jeszcze w tym roku.   

Kierunek Ustka Duda Development
Kierunek Ustka, Duda Development – wizualizacja

Projekt usytuowany jest obok Parku Zdrojowego, w otoczeniu największych, lokalnych atrakcji – latarni morskiej i aquaparku.    

Realizacja tej inwestycji to ważny krok w deweloperskiej działalności Duda Development. Kierunek Ustka jest pierwszym projektem o charakterze rekreacyjnym, który poznański deweloper przeprowadzi w lokalizacji turystycznej. Duda Development ma w swoim portfolio liczne inwestycje gruntowe, projekty mieszkaniowe jedno i wielorodzinne oraz inwestycje komercyjne m.in. w Poznaniu i okolicach, Łodzi, a także Gliwicach.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 15.02.2022
Aktualizacja: 11.01.2023