Kolejna restauracja Da Grasso w Łodzi

Udostępnij artykuł

To już trzynasta restauracja Da Grasso, która zagościła w Łodzi. Punkt usytuowany w samym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej 65 jest też pierwszą restauracją sieci, która została zaprojektowana w nowej identyfikacji wizualnej marki.

Da Grasso ul. Piotrkowska w Łodzi

Nowy lokal sieci Da Grasso w Łodzi to pierwsza pizzeria marki w Polsce otwarta w nowym wystroju – tuż po zmianie identyfikacji wizualnej sieci. Klienci na pewno zauważą odświeżone logo, nowe barwy, motyw graficzny, a także nowe hasło towarzyszące marce: “Wszystko dobrze”.”

Ta restauracja to moje kolejne przedsięwzięcie pod marką Da Grasso, jednak pierwsze w zupełnie nowej, świeżej odsłonie. Zmienione logo, kolorystyka oraz nowe hasło przewodnie, a nawet nietypowe wlepki z pewnością przyciągną nie tylko stałych, ale również nowych klientów. Ponadto, nasze odświeżone menu oferuje jeszcze większą różnorodność smaków i nowości kulinarne, które odpowiedzą na naprawdę różnorodne gusta kulinarne naszych gości – podkreśla Leszek Szwajcer, właściciel lokalu.

W menu nowej restauracji pojawiły się zarówno klasyczne, jak i specjalne odsłony pizzy, zestawy dla dzieci, burgery, makarony, dania mięsne, napoje sezonowe, a także sety imprezowe i pyszne desery.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

O Da Grasso

Da Grasso to największa franczyzowa sieć pizzerii w Polsce, w której skład wchodzi blisko 190 lokali w całym kraju. Aktualnie intensywnie się rozwija i poszukuje partnerów franczyzowych w kilkunastu miastach Polski m.in.: Oławie, Mielcu, Kościerzynie, Dębicy, Krośnie, Inowrocławiu, Lesznie, Gnieźnie, Świdnicy, Tarnobrzegu czy Nowym Dworze Mazowieckim, Łasku, Zgierzu, Głownie, Strykowie, Łęczycy.

Da Grasso ul. Piotrkowska w Łodzi

Źródło: Da Grasso

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 22.02.2024
Aktualizacja: 22.02.2024