Kolejne awanse w Louvre Hotels Group

Udostępnij artykuł
Z początkiem roku Andrzej Kozak objął funkcję dyrektora Campanile Lublin. Zastąpił Szymona Ciężkowskiego, który z dniem 1 lutego został zastępcą dyrektora w kompleksie hoteli w Warszawie – Campanile, Golden Tulip oraz Premiere Classe.
Szymon Ciężkowski i Andrzej Kozak

Szymon Ciężkowski karierę w Louvre Hotels Group rozpoczął w Campanile Warszawa, gdzie pracował jako Front Office Manager, aby w 2017 roku opuścić stolicę dla Lubelszczyzny. W lubelskim Campanile objął stanowisko dyrektora i przez ostatnie trzy lata z sukcesem zarządzał hotelem, dając się poznać, jako ambitny, służący wsparciem i dobrą radą kolega, ale również doskonały szef. Z początkiem roku zawodowa ścieżka Szymona Ciężkowskiego ponownie przywiodła go do Warszawy, która przywitała go nowym stanowiskiem i nowymi zadaniami – wykorzystując przy tym swoje dotychczasowe doświadczenie, będzie wspierał obecne zarządzanie w celu poprawy wydajności całego kompleksu.

Nastawienie na własny rozwój daje więcej satysfakcji z wykonywanej pracy a także zwiększa szanse na to, że nasz potencjał zawodowy zostanie doceniony – mówi Szymon Ciężkowski, Deputy General Manager w Kompleksie Warszawskim. – Z takim założeniem podchodzę do kolejnych zawodowych zmian na polu współpracy z Louvre Hotels Group – dodaje.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Andrzej Kozak współpracę z Louvre Hotels Group rozpoczął w 2014 roku, jako stażysta. Od samego początku wyróżniał się dużym zaangażowaniem, pasją i odpowiedzialnością wobec powierzanych mu zadań. Już jako kelner, a następnie recepcjonista w lubelskim hotelu Campanile wykazywał się doskonałym podejściem do Gości oraz branżową wiedzą. Jego cechy charakteru zostały bardzo szybko docenione, bo już w 2016 roku został zastępcą dyrektora, aby z początkiem roku 2020 zastąpić Szymona Ciężkowskiego na stanowisku dyrektora w Campanile Lublin, gdzie realizuje własną wizję zarządzania hotelem.

Sami musimy być zmianą, którą chcemy oglądać w przyszłości. Wyzwania, które sobie stawiamy są kluczem do osiągnięcia założonych celów – podsumowuje swój awans Andrzej Kozak, aktualny General Manager w Campanile Lublin. – Przede mną nowe wzywania i obowiązki, cieszę się ogromnie, że mogę zawodowo realizować się wśród ludzi i w miejscu, których znam od kilku lat – dodaje.

Naszym Kolegom, życzymy powodzenia na nowych stanowiskach, jednocześnie chcemy serdecznie podziękować za ich wieloletnie zaangażowanie, sukcesy oraz lojalność – mówi François Delattre, Director Integration Management.

Z badań satysfakcji pracowników w firmach wynika, że awanse wewnętrzne to jeden z głównych czynników, które wpływają na sukces przedsiębiorstwa. Taka zasada już od dawna działa w Louvre Hotels Group, nie bez powodu Grupa otrzymała w 2019 roku Certyfikat Best Place to Work.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.02.2020
Aktualizacja: 12.02.2020