Kolejne inwestycje w hotelu Pałac Borowa

Udostępnij artykuł

– Chcemy stworzyć 10 nowych pokoi. Inwestycja jest dopiero w planach i nie podajemy daty jej rozpoczęcia – mówi przedstawicielka inwestora. – Jeśli chodzi o spa, to na pewno znajdzie się tam basen i kilka gabinetów odnowy biologicznej. Obecnie prowadzimy rozmowy z firmą projektową dotyczącą dodatkowych pomieszczeń rekreacyjnych. Szczegóły ujawnimy pod koniec kwietnia – dodaje nasza rozmówczyni.
Hotel Pałac Borowa został otwarty w marcu 2009 r. Obiekt dysponuje 27 pokojami (53 miejsca noclegowe) oraz restauracją. Hotel nie jest skategoryzowany i w najbliższym czasie nie będzie się o to starał. Inwestorem jest lokalna firma KJ Investment. 
 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 18.03.2010
Aktualizacja: 18.03.2010