Kolejne osoby w zespole Saski Curio Collection by Hilton

Udostępnij artykuł

Stanowisko Food & Beverage Managera objął Paweł Moskwa, natomiast szefową działu technicznego została Martyna Koczy. W hotelu Saski Curio Collection by Hilton aktualnie trwają prace modernizacyjne. Otwarcie planowane jest w połowie br.

zespół Saski Curio Collection by Hilton

Paweł Moskwa pochodzi z Krakowa. Od 2019 związany był z Hilton Świnoujście & Spa jako F&B Manager. Odpowiadał także preopening tego hotelu. Wcześniej, przez ponad 10 lat doświadczenie zdobywał w znanych londyńskich restauracjach, m in. Cipriani, Daphne’s, J.Sheekey’s, Scott’s.

Martyna Koczy jest inżynierem budownictwa z 10-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Jej poprzednie doświadczenie obejmuje działania w zakresie kontroli i nadzoru prac nad obiektami mieszkalnymi, handlowymi i przemysłowymi. Postanowiła dołączyć do branży hotelarskiej jako pierwsza kobieta na stanowisku Chief Engineer w sieci marki Hilton w Polsce.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

O Hotelu Saski Curio Collection by Hilton

Nieruchomość zlokalizowana jest w samym sercu krakowskiego Starego Miasta, w pobliżu Rynku Głównego. Po przebudowie i modernizacji, w hotelu dostępnych będzie 113 pokoi, pomieszczenia wspólne i sala koncertowa, którą będzie można wynająć. Znajdzie się także elegancka restauracja oraz bar. Goście będą mieli do dyspozycji basen, centrum spa, a także fitness.

Hotel Saski, w którym zatrzymywali się goście odwiedzający Kraków przez niemalże 200 lat, w XIX wieku był częścią najważniejszych wydarzeń w kulturalnej stolicy Polski. Hotel posiada wspaniałą salę koncertową, w której występowali m.in. kompozytorzy Ferenc Liszt i Johannes Brahms.

Źródło: Saski Curio Collection by Hilton

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 18.05.2022
Aktualizacja: 23.01.2023