Kompasy Vistuli – konkurs dla absolwentów SGTiH Vistula

Udostępnij artykuł
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula organizuje konkurs „Kompasy Vistuli” który ma wyróżnić absolwentów uczelni. Jego celem jest wyłonienie osób, które odniosły znaczący sukces na polu zawodowym związanym z szeroko pojętą gościnnością, w pracy w sektorach takich jak: turystyka, hotelarstwo i HORECA, branża spotkań, zarządzanie sportem i innych.

To jednocześnie sposób, by uhonorować młodych ludzi, którzy są przykładem dla obecnych studentów i – jak kompas podróżnikom – wskazują drogę do sukcesu i rozwoju.

Nasi absolwenci osiągają ogromne sukcesy – mówi dr hab. Jolanta Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. –  Chcemy mieć z nimi kontakt, móc ich wspierać, docenić, i po prostu się nimi pochwalić. A jest kim! Mam kontakt z wieloma z nich i widzę, jak się rozwijają, są doceniani w firmach, w których pracują, zdobywają nagrody branżowe i tworzą własne firmy. – Miarą sukcesu uczelni są dokonania zawodowe absolwentów. To oni świadczą o jakości kształcenia i praktycznego przygotowania. Są jej najlepszymi ambasadorami, wskazując jednocześnie innym drogę rozwoju – zaznacza.

„Kompasy Vistuli” zostaną przyznane w dwóch kategoriach: Menedżer i Przedsiębiorca. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 7 kwietnia podczas wielkiej gali z okazji 10-lecia Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej 2B oraz Global Meetings Industry Day 2020, w Hotelu Novotel Warszawa Centrum.  

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Gala będzie okazją, żeby podziękować wszystkim fantastycznym firmom z branży, które nas od lat wspierają oraz ukłonem w stronę ekspertów, którzy inspirowali studentów swoją wiedzą i doświadczeniem – mówi dr Krzysztof Celuch, pełnomocnik rektora ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym i opiekun koła 2B. To także, świetna okazja, by pochwalić się przed nimi naszymi wybitnymi absolwentami i studentami.

Konkurs jest otwarty. Kandydaci mogą się zgłaszać sami, mogą to też zrobić m.in. ich byli wykładowcy, przełożeni, współpracownicy i inni absolwenci. Kandydatury są przyjmowane do 10 marca poprzez formularz dostępny na stronie konkursu: http://bit.ly/KompasyVistuli

Zwycięzcy otrzymają nagrody finansowe oraz atrakcyjne wycieczki. Inicjatorem konkursu jest Rada Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, w której skład wchodzą przedsiębiorcy z branży turystycznej oraz dziennikarze branżowi.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 06.03.2020
Aktualizacja: 06.03.2020