Koncept spa AlfaSfera w hotelach Sofitel

Udostępnij artykuł

Wprowadzenie innowacyjnego konceptu Alfasfera do utrzymanego w stylu zdecydowanie klasycznym Sofitel London St. James, stało się gwarantem nagrody Conde Nast Johansens Award w kategorii najwspanialszego spa w Wielkiej Brytanii.

Koncept Alfasfera to odpowiedź na najbardziej wyrafinowane, ekscentryczne i pozornie niemożliwe do zaspokojenia potrzeby klientów na całym świecie. Jest on przeznaczony do zabiegów relaksacyjnych i pobudzania kreatywnego myślenia. Jej głównym elementem jest kołyska AlphaLounger, wprowadzająca w stan głębokiego relaksu Alfa.

W Polsce z doświadczenia AlfaSfery można skorzystać w Głęboczek Vine Resort & Spa, Hotelu Centuria oraz Baltica Wellness & Spa. Wszystkie obiekty współpracują z firmą konsultingową ForSpa, wyłącznym przedstawicielem AlfaSfery w Polsce.

Sofitel to jedna z najbardziej prestiżowych sieć hoteli obecna już z ponad 200 hotelami w 53 krajach świata, głównie w stolicach, metropoliach oraz najsłynniejszych luksusowych miejscowościach turystycznych. W hotelach tej marki znajdują się wyszukane dekoracje kwiatowe, stylowe detale, dzieła sztuki i ciekawe rozwiązania architektoniczne. Personel recepcji jest ubrany w eleganckie uniformy, które zostały stworzone przez jednego z wielkich francuskich projektantów, Jean- Charles’a de Castelbajac. Sieć należy do grupy Accor, a w Polsce hotele te prowadzi Orbis SA, której Accor jest większościowym udziałowcem (ma 50,01 proc. akcji). W naszym kraju działa obecnie trzy hotele Sofitel – w Warszawie (Victoria), Sopocie (Grand) oraz Wrocławiu.
 

Opublikowano: 19.04.2010
Aktualizacja: 19.04.2010