Koncert Katie Melua na dachu nowo powstającego Crowne Plaza – The HUB

Udostępnij artykuł
Podniebny The ROOF bar, który wyrósł na dachu jednej z wież kompleksu The Warsaw Hub przy Rondzie Daszyńskiego, gościł w poniedziałek, 14 września niezwykłe wydarzenie. Ostatnia, 21. kondygnacja budynku, w którym już wkrótce otwarte będą dla gości hotele: Crowne Plaza i Holiday Inn Express Warsaw – The HUB, zamieniła się w mini-salę koncertową. Na scenie pojawiła się Katie Melua, która promowała w Polsce swoją najnowszą płytę „Album No. 8”.

W przestrzeniach The Roof zabrzmiały nie tylko dobrze znane utwory autorki „Nine Million Bicycles”, ale również najnowsze single z nadchodzącego albumu. Częścią spotkania z Katie Meluą była również rozmowa z wokalistką, którą poprowadził Piotr Metz.

To prawdziwa przyjemność gościć gwiazdę takiego formatu w naszym nowym miejscu – mówi dyrektor generalny Crowne Plaza® i Holiday Inn Express® Warsaw – The HUB, Marcin Szymfel. Choć oficjalne otwarcie The Roof oraz kompleksu hotelowego Crowne Plaza i Holiday Inn Express dopiero za kilka tygodni, cieszymy się, że już dziś, ten niezwykły obiekt mógł towarzyszyć przedpremierowej prezentacji najnowszej płyty Katie Melua! Mam nadzieję, że nie jest to ostanie spotkanie z gwiazdą takiego formatu w The Roof – dodaje.

My również mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu

Katie Melua jest uznawana za jedną z najznakomitszych brytyjskich artystek. 35-letnia kompozytorka i autorka tekstów zdobyła aż 56 platynowych nagród, wydała 7 doskonałych, docenionych albumów i była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy. Od początku kariery muzycznej słynie z niezwykle pięknej, jasnej barwy głosu, która stała się jej znakiem rozpoznawczym. Znana jest także z komponowania doskonałych linii melodycznych. Światową popularność zdobyła za sprawą hitów takich jak: „Nine Million Bicycles” czy „Perfect World”. Swym przepięknym głosem i urzekającą osobowością wciąż zachwyca publiczność na całym świecie!

„Album No.8” jest zwieńczeniem niezwykłego okresu artystycznego Katie! Głębokie, osobiste teksty, inspirowane pieśniami ludowymi ukazują, że artystka próbuje zdefiniować pojęcie prawdziwej miłości oraz odróżnić je od bajkowego wyobrażenia. Magicznego, intymnego klimatu nadają niezwykłe aranżacje smyczkowe, które nawiązują do kompozycji wybitnych producentów i artystów: Charlesa Stepney’a, oraz Ramsey’a Lewisa. Główną inspiracją dla Katie były utwory takie jak: „Rotary Connection” czy „Mother Nature’s Son”. Nad produkcją „Album No. 8” czuwał uznany artysta światowej klasy – Leo Abrahams!

Oba hotele- Holiday Inn Express Warsaw – The HUB oraz Crowne Plaza Warsaw- the HUB należą do największej sieci hotelowej na świecie- IHG® (InterContinental Hotels Group), a marka Crowne Plaza w kompleksie The HUB pojawi się w Polsce po raz pierwszy. Hotele zaoferują w sumie 430 komfortowych pokoi, centrum konferencyjne o powierzchni ponad 1400 metrów kwadratowych, niezwykły Sky Bar z tarasem zlokalizowanym na 21. piętrze wieżowca, z którego będzie można podziwiać panoramę Warszawy oraz współczesna restauracja Nova Wola z oryginalną ofertą Polskich i międzynarodowych dań.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.09.2020
Aktualizacja: 16.09.2020