Konferencja „Kobieta w hotelu” już w marcu

Udostępnij artykuł
„Kobieta w hotelu” to pierwsze w naszym kraju wydarzenie dotyczące nowoczesnego hotelarstwa, ze szczególnym uwzględnieniem roli kobiety jako pracownika w branży oraz jako gościa hotelowego. Konferencja odbędzie się 13 marca w przestrzeni coworkingowej the Nest w Warszawie.
Drukowanie

Przed jakimi wyzwaniami stoją kobiety zatrudnione w hotelu? Czego oczekują od swojego pracodawcy? Jakie oczekiwania względem hotelu oraz obsługi personelu ma kobieta, która przybywa jako gość? Odpowiedzi na te pytania będą poszukiwać uczestnicy konferencji „Kobieta w hotelu” już 13 marca, wspólnie z zaproszonymi ekspertami branży hotelarskiej, beauty & spa, wnętrzarskiej, specjalistami public relations i komunikacji, human resources, sprzedaży i marketingu.

Organizatorkami konferencji „Kobieta w hotelu” są: Aneta Ykema, założycielka i Managing Director firmy HOTELIART – sztuka hotelarstwa, oraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska, ekspert public relations i komunikacji, szkoleniowiec, konsultant biznesu, właścicielka BRAND NEW PR. Obie panie to przedsiębiorczynie, które dużo podróżują oraz często rozmawiają z kobietami.

Aneta Ykema opowiedziała o potrzebach i oczekiwaniach kobiet zatrudnianych w hotelach. Paulina Smaszcz-Kurzajewska natomiast podzieliła się swoimi spostrzeżeniami kobiety jako gościa hotelowego oraz klienta, który organizuje w hotelach wykłady czy szkolenia. Postanowiłyśmy połączyć te dwa zagadnienia. W ten sposób zrodził się pomysł na konferencję – mówią pomysłodawczynie wydarzenia „Kobieta w hotelu”.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Konferencja adresowana jest do wszystkich pracowników hotelarstwa: kadry zarządzającej, top menedżerów, personelu, jak również firm – partnerów biznesowych, którzy współpracują z branżą.

W programie zaplanowano prelekcje i dyskusje na różnorodne tematy związane z nowoczesnym hotelarstwem, zarządzaniem hotelem i budowaniem zespołów projektowych, bieżącymi trendami w branży, m.in. zero waste i styl eko. Jednak najwięcej uwagi w swoich wystąpieniach prelegenci poświęcą potrzebom i oczekiwaniom kobiet, które pracują w hotelu, a także przybywają jako goście w celach zawodowych lub prywatnie, z całą rodziną i zwierzakami.

Udział w konferencji „Kobieta w hotelu” potwierdziło 11 ekspertów. Wśród nich, między innymi, dyrektor generalna Vienna House Mokotow Warsaw – Marta Karteczka, która opowie o zarządzaniu hotelem z perspektywy kobiety – menedżera. Wystąpienie poświęcone trendom eco i zero waste przygotuje Aneta Zalewska, dyrektor Notera Hotel SPA.

O potrzebach i oczekiwaniach zawodowych kobiet zatrudnionych w hotelach opowie Urszula Zając-Pałdyna, prawniczka i ekspert HR. Natomiast swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami kobiety w hotelu jako mamy trójki dzieci podzieli się z uczestnikami Marzena Pilarz-Herzyk, autorka bloga MamaPrawniczka.pl.

Wśród zaproszonych prelegentów jest także Arkadiusz Krawczyk, F&B Supervisor, oraz Łukasz Kocik, F&B Manager, z Vienna House Mokotow Warsaw. Zdradzą, jak trafić do serca kobiet przez smak i wybór potraw oraz kawy i herbaty.

Konferencja „Kobieta w hotelu” rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do godz. 18.30. Miejscem spotkania w dniu 13 marca będzie przestrzeń coworkingowa the Nest w Warszawie, ul. Piękna 49.

Sprzedaż biletów na to wydarzenie jest dostępna przez stronę:
https://app.evenea.pl/event/kobietawhotelu/

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 28.02.2020
Aktualizacja: 28.02.2020