Konferencje w Krakowie – rozbudowana oferta Grupy Accor

Udostępnij artykuł

Aż 500 mkw. powierzchni konferencyjnej w zaledwie trzech obiektach, mogących pomieścić aż 830 osób. Tak wyglądają możliwości hoteli Mercure Kraków Stare Miasto, Novotel Kraków Centrum oraz Novotel Kraków City West. Ich lokalizacja pozwala na poznanie Krakowa, miasta pełnego atrakcji, zabytków oraz historii, w którym wolny czas można spędzić na tysiąc sposobów.

Oferta skrojona na miarę

Kraków pomimo tego, że jest średniej wielkości miastem posiada bogatą ofertę miejsc dostępnych na szkolenia czy konferencje. W obiektach sieci hoteli Accor goście liczyć mogą nie tylko na funkcjonalne, dobrze wyposażone sale, przystosowane do różnych spotkań, profesjonalizm obsługi, pomoc pracowników, ale także na wyjątkowe wnętrza oraz kuchnię na najwyższym poziomie. Powierzchnie konferencyjne w krakowskich hotelach przygotowane są tak, aby nie odbiegały od światowych standardów. Nowoczesne sale, sprzęt i wyśmienite jedzenie są częściami składowymi całokształtu wrażeń jakie powinny na długo zostać w pamięci uczestników. Aby każdy znalazł miejsce dostosowane do swoich wymagań, czy to spotkania, konferencji prasowej czy dużego seminarium, wielkość pomieszczeń jest bardzo zróżnicowana. Dla osób pragnących zorganizować wydarzenie w Novotel Kraków Centrum, a dysponujących ograniczonym budżetem zaplanowano ofertę łączoną. Zakłada ona nocleg w oddalonym o kilka minut hotelu ibis Kraków Centrum, jego pokoje nie tylko są wykończone w wysokim standardzie, ale na ścianach mają fototapety z najpiękniejszymi miejscami Krakowa. Hotelem łączącym teraźniejszość i nowoczesne centrum konferencyjne z historią i dbałością o detale jest Mercure Kraków Stare Miasto. W 6 salach konferencyjnych można zmieścić do 300 osób. Stylowe pokoje i centrum, które podąża za duchem czasu to odpowiedź na potrzeby szybko zmieniającego się Krakowa. Hotel oddalony jest o 5 minut piechotą od Starego Miasta oraz o minutę od Dworca Głównego. Całości dopełnia dedykowana tej sieci hoteli restauracja Winestone, w której można zjeść wyśmienite dania.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO HOTELARZY
> link do aktualnego numeru <

Dodatki, które umilą czas

Osoby korzystające z oferty konferencyjnej w hotelach Novotel mogą korzystać także z ich oferty rekreacyjnej. Novotel Kraków Centrum udostępnia całą strefę fitness, oraz strefą odnowy biologicznej.  W Novotel Kraków City West dostępny jest natomiast pokój masażu, w którym można wybrać jeden z czterech zabiegów, a także idealne do odpoczynku, położone na terenie hotelu, strefy zielone. W obu obiektach do dyspozycji gości są także rowery i hulajnogi, którymi można z łatwością poruszać się po byłej stolicy Polski oraz wybrać na wycieczkę w czasie wolnym.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.08.2018
Aktualizacja: 21.08.2018