Krzysztof Staszewski nowym dyrektorem hoteli Satorii Group

Udostępnij artykuł

Jak poinformowała Satoria Group, stanowisko dyrektora trzech warszawskich hoteli: o3, Best Western Portos oraz Start Hotel Aramis, z dniem 4 kwietnia objął Krzysztof Staszewski.

Krzysztof Staszewski

Krzysztof Staszewski jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Turystyki w Gdańsku. Przez osiem lat związany był z siecią hotelowa Accor i marką Novotel, pełniąc stanowiska kierownicze w hotelach różnej kategorii w m.in. Londynie oraz Phu Quoc w Wietnamie.

Przez ostatnie 1,5 roku zajmował stanowisko dyrektora generalnego Diamonds Athuruga Beach and Water Villas na Malediwach.

W wolnych chwilach gra w koszykówkę, maluje, a także czyta powieści Stephena Kinga.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

Jednostką dominującą Grupy Kapitałowej Satoria jest oparta w 100 proc. na polskim kapitale spółka Satoria Group. Posiada udziały i akcje w wyspecjalizowanych podmiotach, których głównym obszarem działalności jest świadczenie usług hotelarsko-konferencyjnych, zarządzanie obiektami hotelowymi, a także wynajem powierzchni biurowych.

W skład Grupy SATORIA wchodzą spółki:

 • VHM Hotel Management
 • BIAVITA
 • Polskie Projekty Inwestycyjne Sp. z o.o. Spółka Komandytowo- Akcyjna
 • Polskie Projekty Inwestycyjne Sp. z o.o.

Grupa Kapitałowa Satoria zarządza  własnymi jak również dzierżawionymi hotelami i obiektami klasy biznes i klasy turystycznej działającymi pod markami:

 • Best Western
 • o3Hotel
 • Holiday Inn
 • START Hotel Aramis
 • Regent
 • Hampton by Hilton
 • Sanatorium Augustów Medical SPA.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 11.04.2022
Aktualizacja: 19.01.2023