Kto zdobył tytuł Najlepszej Restauracji 2024 w plebiscycie Makro Polska?

Udostępnij artykuł

[POD NASZYM PATRONATEM] W tegorocznej edycji plebiscytu wzięło udział blisko 600 restauracji z 15 regionów Polski, spośród których konsumenci wyłonili 23 laureatów. Najwięcej głosów otrzymały: Restauracja & Karczma Staropolska z regionu małopolskiego, Restauracja Da Vinci z regionu świętokrzyskiego oraz Restauracja Akcent z regionu pomorskiego.

Wyniki Konkursu Najlepsza Restauracja 2024

To piąta odsłona plebiscytu będącego częścią programu Polskich Skarbów Kulinarnych, organizowanego przez sieć hurtowni Makro Polska. W zakończonej niedawno edycji udział wzięło blisko 600 restauracji z 15 regionów. Konsumenci, biorąc pod uwagę smak dania, obsługę oraz atmosferę na stronie programu poprzez kliknięcie symbolu korony mogli oddać swój głos. Restauracje, które otrzymały największą liczbę koron, zdobyły tytuł Najlepszej Restauracji 2024 programu Polskie Skarby Kulinarne i zostaną zaprezentowane w wyjątkowym albumie, wydanym przez sieć hurtowni Makro Polska.

Spośród wszystkich lokali biorących udział w plebiscycie najwięcej głosów otrzymały: Restauracja & Karczma Staropolska z regionu małopolskiego, Restauracja DaVinci z regionu świętokrzyskiego oraz Restauracja Akcent z regionu pomorskiego.

Pełna lista laureatów znajduje się na stronie polskieskarby.pl.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

O programie Polskie Skarby Kulinarne

Początki programu Polskie Skarby Kulinarne sięgają 2018 roku. Inicjatywa wywodzi się z prowadzonego przez Makro Polska projektu Kulinarne Zjednoczenie Polski, którego zwieńczeniem była książka kucharska „Sto receptur na sto lat niepodległości”. Polskie Skarby Kulinarne to przede wszystkim program edukacyjny, którego celem jest zwiększanie świadomości Polaków w temacie kulinarnej tradycji naszego kraju. Poprzez program Makro Polska chce przede wszystkim pokazać i uświadomić konsumentom, jak wyjątkowa i bogata w różnorodne smaki i przepisy jest rodzima kuchnia polska. W ramach programu organizowany jest plebiscyt konsumencki „Najlepsza Restauracja.” Lokale, które otrzymały największą liczbę koron, zdobyły tytuł Najlepszej Restauracji programu Polskie Skarby Kulinarne i zostaną zaprezentowane w wyjątkowym albumie, wydanym przez Makro Polska.

Materiał powstał we współpracy z Makro Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 21.03.2024
Aktualizacja: 21.03.2024