Lake Hill stawia na własne oraz regionalne produkty podczas śniadań

Udostępnij artykuł
Autorami menu śniadaniowego w Lake Hill jest zespół kucharzy pochodzących z Karkonoszy. Ich kompozycje mają swoje korzenie w zielarskich tradycjach regionu, warzywach i ziołach uprawianych w hotelowym ogrodzie biodynamicznym. Sami pieką chleby, bułki, także te do hamburgerów. Wszyscy są pasjonatami filozofii slow food i komponują potrawy na bazie produktów sezonowych dostarczanych przez rolników z regionu.

Już na samym wejściu podczas śniadań goście mogą poczuć aromat naszych potraw, które przyrządzane są z naturalnych i polskich składników. Większość z nich pochodzi z naszego biodynamicznego ogrodu znajdującego się przy hotelu – świeże rzodkiewki, chrupiące sałaty, słodkie poziomki czy pachnące zioła – wszystkiego można skosztować podczas porannego bufetu – mówią kucharze Kamil i Mariusz. – Śniadania serwujemy zarówno w naszej przestronnej restauracji, jak i na tarasie, podziwiając tym samym piękne górskie widoki i popijając aromatyczną kawę. Po skosztowaniu naszego wypiekanego na miejscu chleba z czarnuszką czy własnoręcznie upieczonych drożdżówek nadziewanych domową konfiturą, goście nie mogą oprzeć się kolejnym specjałom. W naszej kuchni można zobaczyć kwiaty nasturcji, ziele krwawnika, lubczyk włoski, świeże sałaty i własne cukinie – dodają.

Lake Hill Resort & SPA to nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel, zlokalizowany w samym sercu Karkonoszy z nieprawdopodobnym widokiem na Zalew Sosnówka i najważniejsze szczyty od Śnieżki
po Szrenicę. Oferuje 171 apartamentów jedno-, dwu- lub trzypokojowych z balkonem, tarasem lub ogródkiem, strefę spa & wellness (z basenem zewnętrznym), restaurację oraz część konferencyjną (dwie sale – na 120 i na 30 osób). Dla aktywnych turystów w hotelu jest wypożyczalnia rowerów górskich, organizowane są wycieczki z przewodnikiem, nordic-walking, jogging dookoła Zalewu, joga i inne zajęcia z instruktorami. Driving range na pobliskim polu gdzie można poćwiczyć lub pobrać nauki gry w golfa. Dla dzieci oferowane są zajęcia na świeżym powietrzu z instruktorem, plac zabaw a dla najmniejszych kidsroom.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 28.07.2020
Aktualizacja: 28.07.2020