Lotto SuperLIGA w Regent Warsaw Hotel

Udostępnij artykuł

W poniedziałek, 14 lutego w Regent Warsaw Hotel odbyła się konferencja prasowa inaugurująca start tenisowej Lotto SuperLIGA. Polski Holding Hotelowy został partnerem tego projektu, którego podstawowym celem jest popularyzacja tenisa i wspieranie polskich talentów. Polski Holding Hotelowy jest także partnerem głównym Polskiego Związku Tenisowego.

Lotto SuperLIGA w Regent Warsaw Hotel
Lotto SuperLIGA w Regent Warsaw Hotel

To przełomowy dzień dla polskiego sportu. Podczas konferencji w warszawskim hotelu Regent swoją działalność oficjalnie zainicjowały Lotto SuperLIGA oraz Frutuś KidsCUP. Profesjonalne rozgrywki, które w najbliższym czasie mogą zmienić układ sił w światowym tenisie. Idea zawodowych rozgrywek ligowych w tenisie ziemnym to w Polsce novum. Przygotowania nad startem projektu trwały od kilku lat. W poniedziałek 14 lutego przyszedł czas, by oficjalnie oznajmić start tego przedsięwzięcia.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

To z pewnością jedno z największych przedsięwzięć w historii polskiego sportu. Dlatego cieszymy się, że to właśnie w hotelu Regent odbyła się konferencja prasowa inaugurująca start tenisowej Lotto SuperLIGA. Dziękujemy organizatorom za zaufanie i zaproszenie do tego projektu. Jesteśmy dumni, że Polski Holding Hotelowy jest partnerem tego wydarzenia i możemy wspólnie wspierać polski tenismówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Lotto SuperLIGA to jedno z największych przedsięwzięć w historii polskiego sportu. Profesjonalne rozgrywki tenisowe, w których udział wezmą najlepsze polskie kluby reprezentowane przez zawodników z polskiej i światowej czołówki, mogą dojść do skutku tylko dzięki wydatnemu wsparciu wielu sponsorów i patronów.

O Regent Warsaw Hotel

Regent Warsaw Hotel położony jest w centrum Warszawy, w sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie
i w bliskiej odległości od głównych atrakcji turystycznych miasta oraz ważnych lokalizacji biznesowych. W pięciogwiazdkowym hotelu do dyspozycji gości jest 246 pokoi. Każdy z nich został zaprojektowany tak, by zaoferować pobyt w komfortowych warunkach w spokojnym, a jednocześnie doskonale położonym miejscu w samym centrum Warszawy.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 15.02.2022
Aktualizacja: 11.01.2023