Luva.menu – Skóra i Wash Paper – jak je pielęgnować, aby służyły nam przez lata?

Sam zakup akcesoriów z wodoodpornej skóry nie sprawi, że zabrudzenia znikną. Żeby materiały zachowały swoje właściwości i pomagały nam utrzymać czystość w restauracji, musimy wziąć pod uwagę fakt, że one same również będą wymagać pielęgnacji.
Skóra Spectro

Dzięki impregnacji nie wchłania wody, więc można ją czyścić mokrą materiałową ściereczką. Jeżeli produkt z tej skóry jest znakowany kolorową folią, starajmy się ominąć to miejsce podczas czyszczenia, aby logo pod wpływem tarcia nie straciło koloru.

Wash Paper

Ten materiał, tak jak każda inna tkanina, ma swoją temperaturę prania: 40 stopni. Nie musimy martwić się co się stanie z logo – dzięki wgrzaniu go metodą termotransferu, po praniu pozostanie nietknięte. Chcąc uniknąć pofalowanej powierzchni, zalecamy suszenie produktów na płasko. Wash Paper można też prasować w temp. ok. 100-120 stopni. Żeby uniknąć uszkodzenia logo, prasujmy go na odwrotnej stronie produktu.

Dzięki tym wskazówkom produkty nie stracą na swojej praktyczności i będą służyć przez bardzo długi czas, przez co zaoszczędzimy i czas i pieniądze.

Kontakt:
LUVA Handmade Menu
Jaguar Tomasz Chwiłowicz
ul. Dworcowa 62
62-400 Słupca
www.luva.menu
+48 63 274 61 86, +48 502 836 745
luva@luva.menu

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.