Luva.menu – Sposoby na podanie sztućców w Twojej restauracji

Udostępnij artykuł
Jeszcze przed zamówieniem dania z karty na pierwszym planie zazwyczaj widzimy sztućce, ułożone równo, czekające na dopełnienie w postaci talerza ze starterem bądź głównym daniem. Nakrywanie stołu przed przyjściem gościa jest oczywiście najpoprawniejszą formą podczas obsługi, ale co w przypadku, gdy stolik w restauracji nie jest w stanie pomieścić szeroko rozstawionych sztućców po obu stronach talerza?
Koperta na sztućce

Elegancki, logowany pocket sprawdzi się idealnie zarówno podczas śniadań w restauracji hotelowej jak i podczas wykwintnej kolacji. Zajmuje miejsce tylko z jednej strony stołu, więc gość zyskuje więcej miejsca i swobody podczas posiłku.

Tacka na sztućce

Jeżeli masz już dość widoku wiklinowych koszyczków na sztućce, idź o krok dalej. Tacka z logo restauracji to ukłon w stronę gościa i obietnica, że po wzięciu pierwszego kęsa nazwa Twojego lokalu zapadnie mu w pamięć na długo.

Wszystkie produkty można znaleźć na stronie luva.menu . Jeżeli nie wiesz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, napisz do nas: luva@luva.menu 

Kontakt:
LUVA Handmade Menu
Jaguar Tomasz Chwiłowicz

ul. Dworcowa 62
62-400 Słupca
www.luva.menu
+48 63 274 61 86, +48 502 836 745
luva@luva.menu

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.08.2019
Aktualizacja: 29.08.2019