Małgorzata Gipsiak dyrektor generalną kolejnego hotelu Arche

Z początkiem czerwca, pełniąca równolegle funkcję dyrektor generalnej w Arche Geologiczna, Małgorzata Gipsiak objęła to samo stanowisko w hotelu Arche Poloneza. Oba obiekty zlokalizowane są w Warszawie.

Małgorzata Gipsiak w przeszłości pracowała w warszawskim i łódzkim hotelu Novotel. Przed związaniem się z Grupą Arche w lutym 2019 roku, była zastępcą dyrektora generalnego i kierownikiem gastronomii w Golden Tulip Warsaw Airport.

Arche Hotel Poloneza to 150 pokoi z kameralną restauracją i przestronnym parkingiem. Hotel zaprojektowano i wykończono specjalnie z myślą o potrzebach i wygodach rezydentów wynajmujących apartamenty i pokoje na długie pobyty tj. ponad 30 dni.

We wrześniu 2020 r. powstanie II etap hotelu. Będzie to czterokondygnacyjny budynek, w którym jedno skrzydło z 62 pokojami, wyposażonymi w aneksy kuchenne, przeznaczone zostanie dla gości na dłuższe pobyty. W hotelu zaprojektowano łącznie 245 pokoi w unikatowym klimacie. Każdy pokój będzie w stylu handmade – inny i niepowtarzalny. Zaprezentowana zostanie w nich sztuka nieprofesjonalna wykonaną przez osoby niepełnosprawne, pracowników Fundacji Leny Grochowskiej. Będą to ręcznie malowane meble, zdobione żyrandole, poduszki dekoracyjne, koce, kubki i inne elementy wystroju wnętrz.

W Arche Geologiczna znajduje się 80 pokoi, w tym wieloosobowe i apartamenty co daje możliwość na jednoczesny pobyt 192 gościom. Wszystkie posiadają dostęp do dużej ilości światła dziennego, są klimatyzowane oraz przestronne, z dostępem do bezpłatnego Wi-Fi, a także z miejscem do pracy. Hotel oferuje trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni 150 mkw. z dostępem do światła dziennego. Sale wyposażone są w projektory, ekrany oraz rozbudowany system nagłaśniający. Hotelowa restauracja ma charakter casual. W okresie wiosenno-letnim do dyspozycji gości jest taras z dostępem do dań z grilla. Obiekt oddaje także parking zlokalizowany na poziomie -1 z 40 miejscami oraz dodatkowe 10 miejsc parkingowe przed obiektem.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.