Marka By Mercure w Tallinie. Ruszy pierwszy hotel

Udostępnij artykuł

Accor umacnia portfolio w regionie Bałtyku. Grupa podpisała umowę z Palmgrupp OU na pierwszy w Estonii hotel marki By Mercure. Otwarcie liczącego 132 pokoje obiektu przypada na marzec 2022.

Hotel by Mercure Tallinn
Hotel Ülemiste Tallinn

Dzięki współpracy pomiędzy Accor a PalmGrupp OU istniejący hotel Ülemiste zlokalizowany przy lotnisku Lennart Meri dołączy do międzynarodowej sieci. Obiekt, po rebrandingu połączonym z odświeżeniem wystroju, przyjmie gości już w marcu tego roku. Jako pierwszy w Estonii hotel marki „By Mercure”.

Nowy By Mercure

Obiekt zaoferuje 132 nowoczesne i komfortowe pokoje oraz apartamenty rozmieszczone na pięciu piętrach. Nie zabraknie także strefy biznesowej z 3 salami konferencyjnymi oraz przestrzeni do relaksu z sauną i siłownią. Do dyspozycji gości będzie także restauracja i bar z tarasem widokowym. Dzięki doskonałej lokalizacji hotel jest idealnym i przyjaznym miejscem dla gości tranzytowych z lotniska, ale także dla grup sportowych, osób podróżujących w celach biznesowych czy klientów rekreacyjnych. Goście będą mogli skorzystać z 78 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i 4 dla autobusów.

Estonia to jeden z kierunków uwielbianych przez turystów z Polski i regionu, dlatego cieszymy się, że możemy wzmocnić naszą obecność w Tallinie i wprowadzić nową markę w Estonii. Jestem przekonana, że hotel dzięki nowoczesnemu designowi, lokalizacji i wysokiej jakości usług będzie doskonałym uzupełnieniem lokalnego rynkumówi Katarzyna Sławińska, Development Executive Manager, Accor Eastern Europe.Ideą, jaka przyświeca marce By Mercure” jest połączenie wysokiej jakości międzynarodowych standardów marki Mercure z lokalnymi hotelami, dając ich właścicielom natychmiastowe korzyści z przynależności do wiodącej sieci hotelowej. Każdy z obiektów marki zyskuje gwarancję w elastyczności adaptacji do stopniowego osiągniecia pełnego statusu Mercure.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Przystąpienie do marki By Mercure

Hotele funkcjonujące jako By Mercure wykorzystują swoje dotychczasowe nazwy wraz z dopiskiem nazwy marki do 5 lat. Stopniowo przechodząc integrację do rodziny Mercure. Dzięki temu właściciele obiektów mogą przeprowadzać zmiany we własnym tempie. By Mercure zapewnia gościom ten sam wysoki poziom międzynarodowego standardu. Wielkości pokoi, udogodnień i serwisu, jak w hotelach należących do marek Mercure. W obiektach obowiązuje także rygorystyczny certyfikat ALLSAFE gwarantujący spełnianie zweryfikowanych norm bezpieczeństwa i higieny. Goście wybierający pobyt w hotelach „by Mercure” mają też możliwość skorzystania z globalnego programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless.

Nowy hotel wyróżnia się wyjątkową lokalizacją. Kilka kroków od terminalu pasażerskiego lotniska w Tallinie, skrzyżowanie głównych dróg wjazdowych do stolicy Estonii, stale rozwijająca się dzielnica biznesowa Ülemiste i nadchodzący terminal Rail Baltic, bezpośrednio przy bramie Tallina, sprawiają, że nowy hotel jest idealnym miejscem dla każdego zwiedzanie kraju – stwierdza Janno Rokk, CEO PalmGrupp OÜ.

Czterogwiazdkowy hotel Ülemiste by Lennart Meri Airport został otwarty w 2004 roku. Obiekt położony jest 10 minut jazdy samochodem od tallińskiego portu i jeziora Ulemiste, 7 minut jazdy od centrum i Starego Miasta oraz 2 minuty spacerem od Centrum handlowo-biznesowe Ülemiste.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione